VI Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw – Katowice

Zapraszamy przedstawicieli MŚP, reprezentantów samorządów terytorialnych i gospodarczych, urzędów państwowych, instytucji otoczenia biznesu oraz naukowo-badawczych, a także uczelni wyższych do udziału w VI Europejskim Kongresie Małych i Średnich Przedsiębiorstw, który odbędzie się w Katowicach w dn. 10-12 października br., pod hasłem „Trzy dni dla innowacji”.

więcej »

Kobiety w nauce

W Politechnice Łódzkiej odbędzie się pierwsza międzynarodowa konferencja naukowa poświęcona kobietom i ich osiągnięciom. Konferencja Women in Science – Tradition of Maria Skłodowska-Curie organizowana jest przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Politechnikę Łódzką oraz Polskie Stowarzyszenie Stypendystów Fulbrighta.

więcej »

Dzień Informacyjny: „Transport i logistyka w programie Horyzont 2020”

W imieniu organizatorów, serdecznie zapraszamy na BEZPŁATNY Dzień Informacyjny: „Transport i logistyka w programie Horyzont 2020”, czyli jak skutecznie aplikować o środki na projekty badawczo-innowacyjne bezpośrednio z Komisji Europejskiej? Spotkanie odbędzie się 4 października 2016 r. na terenie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej (budynek ARTSTREFA – dawna hydrofornia) przy ul. Tymienieckiego 22/24 w Łodzi.

więcej »

Zaproszenie do IV edycji Konkursu na Informację Medialną organizowanego przez Urząd Patentowy RP

Urząd Patentowy RP serdecznie zaprasza autorów publikujących w prasie, radiu, telewizji i mediach elektronicznych do udziału w IV edycji konkursu na informację medialną o tematyce związanej z ochroną własności intelektualnej, w tym własności przemysłowej. Własność intelektualna obejmuje wszelkie dziedziny twórczości określone w ustawie ...

więcej »

Crowdfunding udziałowy dla startupów (5) - Elementy i konstrukcja prezentacji

Pitch deckiem nazywa się krótką prezentację, najczęściej przygotowaną w PowerPoincie czy Prezi, pełniącą rolę abstraktu z biznesplanu. To podstawowe narzędzie startupów pod kątem pitchu na spotkaniach z VC lub innymi instytucjonalnymi inwestorami.

więcej »

Ciekawy startup: Abyss Glass czyli interaktywne lustra

Abyss Glass proponuje by lustro wchodziło w interakcję z odbiorcą i np. wyświetlało mu określone treści, a nawet robiło zdjęcia. Przykładowo kiedy ćwiczysz, a chciałbyś/chciałabyś uwiecznić ciekawą figurę i przesłać ją do znajomych bez potrzeby angażowania dodatkowych osób.

więcej »

PolarSol zwycięzcą dorocznego konkursu KICkoff

KICkoff, największy konkurs dla start-upów energetycznych w Europie Środkowo-Wschodniej, ma na celu promowanie przedsiębiorczości w sektorze zrównoważonej energii. Zwycięzcami są autorzy najlepszych projektów, które mogą przyczynić się do przyspieszenia rozwoju rynku zrównoważonej energii w Europie.

więcej »

powrót | do góry | strona główna | mapa serwisu | kalendarz | regulamin serwisu | kontakt
Portal jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

© 2005-2016 Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości