Portal Finanse Firma Klastry Instytucje Promocja Polityka

Transmisja on-line: VI Konferencja Badawcza PARP "Strategiczne projektowanie innowacji w biznesie"

Zapraszamy do udziału w transmisji on-line z VI Konferencji Badawczej PARP "Strategiczne projektowanie innowacji w biznesie". Konferencja Badawcza PARP jest dorocznym spotkaniem przedstawicieli nauki i biznesu, stanowiącym wyjątkową okazję do zapoznania się z aktualnymi trendami i praktykami w obszarze przedsiębiorczości i innowacyjności oraz najnowszymi badaniami Agencji i jej partnerów w obszarze strategii rozwoju biznesu.

więcej »

Report on Global Entrepreneurship Monitor – Poland 2015

Zapraszamy do lektury najnowszego raportu Global Enterpreneurship Monitor Polska, opracowanego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości we współpracy z Uniwersytetem Ekonomicznym w Katowicach tym razem w angielskiej wersji językowej.

więcej »

Polska noc na finale europejskich nagród startupowych!

Na początku grudnia w Słowenii odbył się finał Central European Startup Awards. Podczas wydarzenia wyróżniono startupy z Europy Środkowo-Wschodniej. Polskie firmy zdobyły 5 z 13 statuetek i powalczą o laury w globalnej rywalizacji! Gdański Inkubator Przedsiębiorczości STARTER jest krajowym partnerem wydarzenia.

więcej »

Konferencja "Współpraca - Ekspansja - Rozwój"

Jak uniknąć błędów przygotowując się do wyjazdów na imprezy wystawiennicze i targowe? Jak współpracować z partnerami w krajach arabskich? Jak zbudować Strategiczną Agendę Badawczą? Jakie nowoczesne metody rozwoju kompetencji kadry można zastosować w zespole?

więcej »

Proinnowacyjne usługi IOB dla MŚP – spotkanie informacyjne

Zapraszamy w środę, 14 grudnia 2016 r., na spotkanie informacyjne dotyczące wspierania zgłoszonych przez przedsiębiorcę proinnowacyjnych usług doradczych, które będą stymulować proces wdrażania wybranej przez niego innowacji we współpracy z akredytowanym Ośrodkiem Innowacji (poddziałanie 2.3.1 POIR).

więcej »

Dzień otwarty Domów Pasywnych

Klaster Zrównoważona Infrastruktura, jeden z 16 Krajowych Klastrów Kluczowych w Polsce, zaprasza na dzień otwarty DOMÓW PASYWNYCH, który odbędzie się w Kokotowie koło Krakowa w dniu 10 grudnia 2016r.

więcej »

Prezydent podpisał ustawę o innowacyjności – czy na rynku przybędzie przedsiębiorców nowej generacji?

Prezydent RP Andrzej Duda podpisał ustawę o zmianie niektórych ustaw określających warunki prowadzenia działalności innowacyjnej. Ostateczny tekst ustawy, uwzględniający 3 poprawki przedstawione przez Senat RP, został uchwalony przez Sejm 4 listopada 2016 roku.

więcej »

powrót | do góry | strona główna | mapa serwisu | kalendarz | regulamin serwisu | kontakt
Portal jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

© 2005-2016 Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości