Międzynarodowa giełda kooperacyjna towarzysząca Targom DroneTech 2016

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza przedstawicieli branży systemów i pojazdów bezzałogowych do udziału w Międzynarodowej giełdzie kooperacyjnej towarzyszącej Targom DroneTech 2016, która odbędzie się 12 października 2016 r. w Toruniu.

więcej »

CSR zwiększa konkurencyjność regionów – raport PARP

Dzięki działaniom zrealizowanym w obszarze CSR, 52% przedsiębiorstw wprowadziło nowe produkty (towary lub usługi), 46% przedsiębiorstw rozwinęło nowe obszary działalności, 57% firm pozyskało nowych klientów, a w 22% przedsiębiorstw odnotowano zmniejszenie kosztów działalności.

więcej »

Międzynarodowy sukces Wschodniego Klastra ICT

Wschodni Klaster ICT jako jedyny z polskich klastrów znalazł się w grupie europejskich klastrów, których projekty zostały wybrane do realizacji w konkursie ogłoszonym w ramach programu COSME (COS-CLUSTER-2015-3-02). W listopadzie 2016 roku rozpocznie się realizacja projektu CLUSGRID (Clusters for Smart Grid), którego inicjatorem i liderem jest Wschodni Klaster ICT.

więcej »

Finał KICkoff odbędzie się w Warszawie – networkingowa mekka dla branży zrównoważonej energii

Firma KIC InnoEnergy, platforma innowacji europejskiego przemysłu energetycznego, będzie gospodarzem finału konkursu KICkoff, który odbędzie się w Warszawie 20 września 2016 r.

więcej »

Trwa rekrutacja do gdańskiego Clipstera

Clipster poszukuje kolejnych mieszkańców z pomysłami na biznes! Przestrzeń stworzona przez Gdański Inkubator Przedsiębiorczości STARTER i Alfabeat to jedyne miejsce w Polsce oferujące przestrzeń do życia i pracy nad projektami biznesowymi.

więcej »

Piknik z Wyobraźnią w Poznańskim Parku Naukowo-Technologicznym

3 września, w sobotę, Poznański Park Naukowo-Technologiczny organizuje Piknik z Wyobraźnią. To już trzecie edycja tej imprezy, podczas której dzieci i dorośli mogą odkrywać fascynujące tajniki nauki podczas dobrej zabawy. Piknik odbędzie się, jak co roku, na terenie PPNT, przy ulicy Rubież 46 w Poznaniu.

więcej »

Baza Usług Rozwojowych – szansa na sukces polskich przedsiębiorstw

Prowadzony przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości portal www.inwestycjawkadry.pl, na którym dostępny był Rejestr Usług Rozwojowych, 25 sierpnia 2016 r. zostanie przekształcony w Bazę Usług Rozwojowych. Nowa odsłona portalu będzie dostępna na stronie: usługirozwojowe.parp.gov.pl.

więcej »

powrót | do góry | strona główna | mapa serwisu | kalendarz | regulamin serwisu | kontakt
Portal jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

© 2005-2016 Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości