Transport 4.0, czyli podróżowanie w czasach sharing economy

Nadszedł czas, kiedy o samochodach zaczynamy myśleć w kategoriach usług, nie zaś produktów. Już niedługo na pytanie “czym jeździsz?” przeciętny człowiek będzie odpowiadał: Uberem, Lyftem, BlaBlaCarem. To, którą markę wskaże, będzie wiele mówiło o jego stylu życia, wartościach i potrzebach.

więcej »

VIII edycja Konkursu Innowator Mazowsza

Zapraszamy młodych naukowców i przedsiębiorców z województwa mazowieckiego, którzy mogą pochwalić się innowacyjnymi produktami bądź rozwiązaniami technologicznymi i wezmą udział w rywalizacji o nagrody ufundowane przez Samorząd Województwa Mazowieckiego i Partnerów Konkursu.

więcej »

TOP Start-up Polski Wschodniej 2016

Weź udział w wydarzeniu łączącym startupy i korporacje. Już dziś zgłoś swój start-up do konkursu TOP Start-up Polski Wschodniej 2016 organizowanym podczas Wschodniego Kongresu Gospodarczego w Białymstoku (22- 23 września, Opera i Filharmonia Podlaska Europejskie Centrum Sztuki).

więcej »

2,5 mln złotych dla spółki portfelowej Technoparku Gliwice – Bioseco – w ramach kolejnej rundy finansowania

Spółka Bioseco, utworzona przez Technopark Gliwice w ramach działania 3.1 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, pozyskała kolejną rundę finansowania. Inwestycja w ramach współpracy z funduszem inwestycyjnym Life Science Innovations wyniosła 2,5 miliona złotych.

więcej »

Warsaw Equity Group inwestuje w Prodromus!

Prodromus, spółka z portfela funduszu JCI Venture pozyskała prywatnego inwestora. Środki pomogą spółce w stworzeniu międzynarodowej sieci sprzedaży oraz budowie kolejnych robotów rehabilitacyjnych.

więcej »

Gdy praca to także wakacje… Trwają zapisy na Creative Morning z cyfrowymi nomadami!

Czas na kolejne spotkanie z podróżnikami, łączącymi wyprawy w nieznane z pracą. Joanna Szreder porzuciła pracę w korporacji dla podróży po Azji i obecnie mieszka w Wietnamie. Tomasz Maciejewski zamieszkał w Tajlandii, do której wyjechał z 2 tysiącami w kieszeni.

więcej »

Wydarzenie networkingowe na rzecz Horyzontu 2020 „Successful R&I between North Rhine-Westphalia and Poland – European Networking Event "

20 września 2016 r. w Konsulacie RP w Kolonii odbędzie się polsko-niemieckie wydarzenie networkingowe na rzecz Horyzontu 2020 „Successful R&I between North Rhine-Westphalia and Poland – European Networking Event " poświęcone poszukiwaniu partnerów do projektów badawczych i innowacyjnych w ramach programu Horyzont 2020.

więcej »

powrót | do góry | strona główna | mapa serwisu | kalendarz | regulamin serwisu | kontakt
Portal jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

© 2005-2016 Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości