Przewodnik Komisji Europejskiej dotyczący polityki klastrowej

Komisja Europejska opublikowała niedawno na swojej stronie internetowej Smart Guide to Cluster Policy- przewodnik, który podejmuje próbę odpowiedzi na pytanie w jaki sposób lepiej wykorzystać klastry do promowania modernizacji przemysłu w regionach, wspierania rozwoju MSP i wzmacniania inteligentnych specjalizacji.

więcej »

Zgłoś pomysł na wykorzystanie nawigacji satelitarnej i wygraj 20 000 euro

Tylko do 30 czerwca 2016 trwa Galileo Masters - European Satellite Navigation Competition (ESNC), największy międzynarodowy konkurs na komercyjne użycie nawigacji satelitarnej. W tym roku po raz kolejny poszukiwane są wyjątkowe pomysły i modele biznesowe. Suma nagród w konkursie wynosi 1 mln euro.

więcej »

Pierwsze klastry trafiły na Mapę

W oparciu o nowe zasady weryfikacji, pierwsza grupa klastrów potwierdziła swój status i została zarejestrowana w ogólnopolskiej bazie klastrów, prowadzonej przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości. Zapraszamy kolejne klastry do rejestracji i korzystania z tej możliwości zaprezentowania informacji na temat klastra szerokiej grupie odbiorców.

więcej »

40 projektów walczy o tytuł Polskiego Produktu Przyszłości

40 innowacyjnych projektów walczy o prestiżowy tytuł Polskiego Produktu Przyszłości. Aktualnie została zakończona ocena wstępna zgłoszonych projektów, a już niebawem, bo 29 czerwca br. odbędzie się pierwsze posiedzenie Kapituły Konkursu.

więcej »

17. edycja Rankingu Deloitte Technology Fast 50 Central Europe

Ruszyła tegoroczna, siedemnasta już edycja Rankingu Deloitte Technology Fast 50 Central Europe. Rejestracja firm do rankingu potrwa do 29 lipca. Gala wieńcząca ranking, połączona z wręczeniem nagród, odbędzie się w październiku w Warszawie. Ranking Deloitte Technology Fast 50 skupia najszybciej rozwijające się środkowoeuropejskie przedsiębiorstwa technologicznie innowacyjne.

więcej »

Kredyt na innowacje technologiczne i 500 mln złotych do zdobycia

Pół miliarda złotych to pula środków przeznaczona dla firm w nadchodzącej, II edycji konkursu „Kredyt na innowacje technologiczne” w Programie Inteligentny Rozwój (POIR). To instrument, który wesprze mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa we wdrażaniu innowacji o charakterze technologicznym.

więcej »

Giełda kooperacyjna na Smart City Expo World Congress, 15-17 listopada 2016 r. Barcelona

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości serdecznie zaprasza do udziału w giełdzie kooperacyjnej, która odbędzie się w dniach 15-17 listopada 2016 r. podczas targów Smart City Expo World Congress w Barcelonie.

więcej »

powrót | do góry | strona główna | mapa serwisu | kalendarz | regulamin serwisu | kontakt
Portal jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

© 2005-2016 Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości