Mapa Klastrów PARP po modernizacji – pokaż swój klaster!

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości ponownie udostępnia Mapę Klastrów. W związku z zakończeniem modernizacji technicznej narzędzia, PARP zaprasza do rejestracji wszystkich klastrów funkcjonujących w Polsce. Zachęcamy do korzystania z tej możliwości zaprezentowania informacji na temat Państwa klastra szerokiej grupie odbiorców.

więcej »

Zgłoś swój projekt do XIX edycji Konkursu Polski Produkt Przyszłości

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości informuje, że przedłuża termin naboru wniosków w XIX edycji Konkursu Polski Produkt Przyszłości do 8 czerwca 2016 roku. Regulamin oraz szczegółowe informacje o zasadach Konkursu znajdują się...

więcej »

Nabór wniosków do II Konkursu o status Krajowego Klastra Kluczowego

Ministerstwo Rozwoju informuje, że nabór wniosków w Konkursie o status Krajowego Klastra Kluczowego rozpocznie się w dniu 16 maja 2016 r. o godz. 8.30. Nabór zakończy się 15 lipca 2016 r. o godzinie 16.00.

więcej »

European Investment Project Portal - Europejski Portal Projektów Inwestycyjnych

European Investment Project Portal (EIPP) to nowy Portal UE, element Planu Inwestycyjnego dla Europy (Investment Plan for Europe), którego celem jest pobudzenie inwestycji, promocja wzrostu gospodarczego oraz tworzenie nowych miejsc pracy w UE.

więcej »

Twórcy badań DNA zwycięzcami infoShare Startup Contest!

Niemal 200 startupów z całego świata, ale wygrany mógł być tylko 1! infoShare Startup Contest, organizowane przez Fundację infoShare i Gdański Inkubator Przedsiębiorczości STARTER, wygrała firma biotechnologiczna Nexbio! Finał konkursu zakończył część startupową konferencji infoShare.

więcej »

MedicaSILESIA Clusters Meeting 2016

Serdecznie zapraszamy na MedicaSILESIA Clusters Meeting 2016 - pierwsze, branżowe spotkania biznesu, nauki oraz samorządu prezentujące potencjał innowacyjny i wdrożeniowy śląskiej branży medycznej. Wydarzenie to jest częścią IX edycji Międzynarodowych Targów Innowacji Gospodarczych i Naukowych INTARG w Katowicach.

więcej »

Globalna mapa klastrów TCI – zarejestruj swój klaster

Globalna Sieć Ekspertów na rzecz Konkurencyjności, Klastrów i Innowacji (TCI), której PARP jest członkiem, prowadzi otwarty rejestr klastrów z całego świata. Zachęcamy koordynatorów klastrów w Polsce do skorzystania z okazji wzmocnienia swojej rozpoznawalności na arenie międzynarodowej.

więcej »

powrót | do góry | strona główna | mapa serwisu | kalendarium | regulamin serwisu | kontakt
Portal jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

© 2005-2016 Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości