Portal Finanse Firma Klastry Instytucje Promocja Polityka

Giełda kooperacyjna na targach Gamescom, 22-24 sierpnia 2017 r.

Ośrodek Enterprise Europe Network przy PARP zaprasza przedstawicieli firm z branży gamingowej do udziału w międzynarodowej giełdzie kooperacyjnej, która zostanie zorganizowana przy okazji kolejnej edycji największych w Europie targów gier komputerowych Gamescom.

więcej »

Polska na TechCrunch Disrupt w San Francisco, 18-20 września 2017 r.

Polskie startupy reprezentujące sektor ICT będą mogły skorzystać z promocji na stoisku organizowanym przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości podczas najbliższej edycji TechCrunch Disrupt w San Francisco.

więcej »

Polskie stoisko na targach Gamescom, 22-24 sierpnia 2017 r.

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza przedstawicieli firm z branży gamingowej do udziału w polskim stoisku informacyjno-promocyjnym podczas kolejnej edycji największych w Europie targów gier komputerowych Gamescom.

więcej »

InnoEnergy otwiera PowerUp! – konkurs dla innowatorów w obszarze energii

InnoEnergy, największy europejski akcelerator projektów w obszarze energii, właśnie uruchomił PowerUp!, konkurs dla start-upów pracujących nad innowacyjnymi rozwiązaniami w tej branży. Dla najbardziej obiecujących przedsiębiorców InnoEnergy proponuje możliwość wzięcia udziału w programie akceleracyjnym Highway, a także nagrody pieniężne.

więcej »

Meet Biotech - Boost Biotech #29 Łódź

Zastanawiasz się, jak rozwinąć swoją pasję w firmę? Chcesz zdobywać nowe doświadczenia za granicą? Planujesz włączyć się do organizacji związanych z farmacją? W wolnej chwili planujesz domową produkcję złotego trunku? A może po prostu szukasz inspiracji do rozwoju swojej kariery zawodowej?

więcej »

Tylko do 21 czerwca granty PARP dla „Seal of excellence”

O grant z puli 7,7 mln zł mogą ubiegać się wyłącznie mikro, mali lub średni przedsiębiorcy prowadzący działalność gospodarczą na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej potwierdzoną wpisem do odpowiedniego rejestru oraz posiadający certyfikat Seal of Excellence (tzw. „pieczęć doskonałości), uzyskany w Fazie 1 Instrumentu MSP Horyzont2020.

więcej »

Gdzie szukać pieniędzy dla innowacji w małym i średnim przedsiębiorstwie?

Regionalny Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE Województwa Łódzkiego wraz z partnerami:Fundacją RozwojuPrzedsiębiorczości w Łodzi i Krajowym Punktem Kontaktowym Programów Badawczych UE,zapraszają wszystkie zainteresowane osoby na Webinarium

więcej »

powrót | do góry | strona główna | mapa serwisu | kalendarium | regulamin serwisu | kontakt
Portal jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

© 2005-2017 Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości