Giełda kooperacyjna Meet in Italy for Life Science, 26-27 października 2016 r. Rzym

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości serdecznie zaprasza do udziału w giełdzie kooperacyjnej Meet in Italy for Life Science, która odbędzie się w dniach 26-27 października 2016 r. w Rzymie. Giełda kooperacyjna to seria bilateralnych, uprzednio zaaranżowanych 30-minutowych spotkań b2b pomiędzy przedstawicielami firm z różnych krajów działających w tej samej branży ...

więcej »

Międzynarodowa giełda kooperacyjna dla klastrów

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w kolejnej edycji międzynarodowej giełdy kooperacyjnej dla klastrów – 4th Cluster Matchmaking Conference, która odbędzie się w Warszawie w dniach 19-20 września 2016 r.

więcej »

Lato w Laboratorium Wyobraźni PPNT

Lato w mieście też może być ciekawe! Poznański Park Naukowo-Technologiczny zaprasza do Laboratorium Wyobraźni. Przez cały lipiec, siedem dni w tygodniu, można zwiedzać interaktywną wystawę, przeprowadzać ciekawe eksperymenty i podziwiać kosmos w Planetarium. Laboratorium Wyobraźni PPNT będzie czynne codziennie od godziny 9:00.

więcej »

Przewodnik Komisji Europejskiej dotyczący polityki klastrowej

Komisja Europejska opublikowała niedawno na swojej stronie internetowej Smart Guide to Cluster Policy- przewodnik, który podejmuje próbę odpowiedzi na pytanie w jaki sposób lepiej wykorzystać klastry do promowania modernizacji przemysłu w regionach, wspierania rozwoju MSP i wzmacniania inteligentnych specjalizacji.

więcej »

Zgłoś pomysł na wykorzystanie nawigacji satelitarnej i wygraj 20 000 euro

Tylko do 30 czerwca 2016 trwa Galileo Masters - European Satellite Navigation Competition (ESNC), największy międzynarodowy konkurs na komercyjne użycie nawigacji satelitarnej. W tym roku po raz kolejny poszukiwane są wyjątkowe pomysły i modele biznesowe. Suma nagród w konkursie wynosi 1 mln euro.

więcej »

Pierwsze klastry trafiły na Mapę

W oparciu o nowe zasady weryfikacji, pierwsza grupa klastrów potwierdziła swój status i została zarejestrowana w ogólnopolskiej bazie klastrów, prowadzonej przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości. Zapraszamy kolejne klastry do rejestracji i korzystania z tej możliwości zaprezentowania informacji na temat klastra szerokiej grupie odbiorców.

więcej »

40 projektów walczy o tytuł Polskiego Produktu Przyszłości

40 innowacyjnych projektów walczy o prestiżowy tytuł Polskiego Produktu Przyszłości. Aktualnie została zakończona ocena wstępna zgłoszonych projektów, a już niebawem, bo 29 czerwca br. odbędzie się pierwsze posiedzenie Kapituły Konkursu.

więcej »

powrót | do góry | strona główna | mapa serwisu | kalendarium | regulamin serwisu | kontakt
Portal jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

© 2005-2016 Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości