Portal Finanse Firma Klastry Instytucje Promocja Polityka

Gala Klastrów w Ministerstwie Rozwoju

Zapraszamy do wzięcia udziału w Gali Klastrów, która odbędzie się 25 października 2016 r. w Ministerstwie Rozwoju. Podczas Gali Wicepremier, Minister Rozwoju i Finansów Mateusz Morawiecki dokona wręczenia statusu Krajowym Klastrom Kluczowym wybranym w ramach II rundy Konkursu o status Krajowego Klastra Kluczowego.

więcej »

Startuj z biznesem w Polsce

O wsparciu start-upów rozmawiano podczas konferencji "Startuj w Polsce - Start in Poland", którą zorganizowano w Sejmie. O programie Start in Poland mówiła wiceminister rozwoju Jadwiga Emilewicz. Jak podkreślała wiceminister Emilewicz, żeby polscy przedsiębiorcy mogli podbić świat, muszą "pierwszy, mocny krok zrobić w Polsce".

więcej »

Komunikat dla firm posiadających Seal of Excellence, faza I

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) poszukuje kontaktu z firmami posiadającymi projekty oznaczone certyfikatem Seal of Excellence dla Fazy I konkursu na granty w ramach Horizon 2020 SME Instrument.

więcej »

PGNiG szuka innowacyjnych rozwiązań dla Polskiej Spółki Gazownictwa

Wystartowała III edycja Warsztatów Innowacyjnych Pomysłów. To projekt, w którym startupy oraz małe i średnie przedsiębiorstwa mają okazję zgłaszać swoje rozwiązań dla spółek z Grupy Kapitałowej PGNiG. W tej edycji na innowacyjne projekty czeka jedna z nich – Polska Spółka Gazownictwa.

więcej »

Konferencja "Digital Humanities Centres: Experiences and Perspectives

W dniach 8-9 grudnia 2016 Laboratorium Cyfrowe Humanistyki Uniwersytetu Warszawskiego organizuje międzynarodową konferencję 'Digital Humanities Centres: Experiences and Perspectives'. Wydarzenie odbędzie się w Bibliotece Uniwersyteckiej w Warszawie ((ul. Dobra 56/66).

więcej »

Czas na finał międzynarodowego konkursu CESA

Już 21 października w Gdańskim Inkubatorze Przedsiębiorczości STARTER odbędzie się krajowy finał Central European Startup Awards (CESA). Wydarzenie zakończy zmagania w międzynarodowym konkursie, którego celem jest wyróżnienie innowacyjnych przedsiębiorców i startupów z 10 europejskich państw.

więcej »

Zaproszenie do IV edycji Konkursu na Informację Medialną organizowanego przez Urząd Patentowy RP

Urząd Patentowy RP serdecznie zaprasza autorów publikujących w prasie, radiu, telewizji i mediach elektronicznych do udziału w IV edycji konkursu na informację medialną o tematyce związanej z ochroną własności intelektualnej, w tym własności przemysłowej.

więcej »

powrót | do góry | strona główna | mapa serwisu | kalendarium | regulamin serwisu | kontakt
Portal jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

© 2005-2016 Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości