Portal Finanse Firma Klastry Instytucje Promocja Polityka

„100 lat Ochrony Własności Przemysłowej w Polsce” – konferencja Urzędu Patentowego RP z okazji Światowego Dnia Własności Intelektualnej.

Urząd Patentowy RP serdecznie zaprasza do udziału w konferencji organizowanej z okazji Światowego Dnia Własności Intelektualnej „100 lat Ochrony Własności Przemysłowej w Polsce”, która odbędzie się 26 kwietnia 2018 r. w Filharmonii Narodowej w Warszawie (wejście od ul. Moniuszki); początek o godz 9.00.

więcej »

Pierwszy na świecie system do efektywnej rehabilitacji zaburzeń mowy powstanie w Polsce. Przełom w leczeniu afazji.

W Polsce średnio co osiem minut ktoś doznaje udaru mózgu. Choroba ta jest jedną z trzech najczęstszych przyczyn śmierci wśród Polaków. Na świecie udar mózgu dotyka rocznie około 10 milionów ludzi. Około jedna trzecia pacjentów po udarze cierpi na zaburzenia mowy...

więcej »

Seal of Excellence po raz drugi

Polskie firmy posiadające certyfikat Seal of Excellence mogą otrzymać nawet 210 tys. zł na weryfikację potencjału technicznego i komercyjnego produktu/usługi/technologii oraz opracowanie studium wykonalności. Od 8.05 do 5.06 br. przedsiębiorcy mogą się starać się o wsparcie w ramach drugiej edycji grantów Seal of Excellence.

więcej »

Produkty i usługi najwyższej jakości: nominacje do Godła „Teraz Polska”

W poniedziałek, 23 kwietnia 2018 roku o godz. 15:00 w Hotelu Gromada w Warszawie, podczas konferencji prasowej, ogłoszone zostaną nominacje w 28. edycji konkursu „Teraz Polska” organizowanego przez Fundację Polskiego Godła Promocyjnego.

więcej »

Bony na innowacje dla MŚP - Innovoucher

INNOVOUCHER to projekt partnerski, w którym PARP i organizacje z 4 innych krajów UE (Włochy – region Marche, Belgia – region Flandria, Hiszpania – region Murcia i Rumunia) łączą przedsiębiorców z wykonawcami usług proinnowacyjnych, w ramach programu Horyzont 2020.

więcej »

„100 lat Ochrony Własności Przemysłowej w Polsce” – konferencja Urzędu Patentowego RP

Urząd Patentowy RP zaprasza do udziału w konferencji organizowanej z okazji Światowego Dnia Własności Intelektualnej „100 lat Ochrony Własności Przemysłowej w Polsce”, która odbędzie się 26 kwietnia 2018 r. w Filharmonii Narodowej w Warszawie ul. Jasna 5, Sala Kameralna...

więcej »

LEAN STARTUP, NOWY WARSZTAT, NOWE HORYZONTY, ZAPRASZAMY DO POZNANIA!

Przed uczestnikami odsłonięte zostaną tajniki metodologii lean startup, świetnie sprawdzającej się m.in. w obszarach ICT, padną podpowiedzi, jak szybko walidować pomysły w czasach, gdy rynek jest niebywale dynamiczny, pokazane zostanie, jak zmiana podejścia może wpłynąć na konkurencyjność produktu.

więcej »

powrót | do góry | strona główna | mapa serwisu | kalendarium | regulamin serwisu | kontakt
Portal jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

© 2005-2018 Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości