Portal Finanse Firma Klastry Instytucje Promocja Polityka

Zdobywaj rynki zagraniczne

ZDOBYWAJ RYNKI ZAGRANICZNE - dofinansowanie nawet do 550 tys. zł Przyjdź na spotkania informacyjne dla przedsiębiorców Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości do czerwca prowadzi nabór w ramach działania 1.2. Internacjonalizacja MŚP Programu Operacyjnego Polska Wschodnia (POPW).

więcej »

„Noc Muzeów” w Urzędzie Patentowym RP czyli „Patent by Night”

Blisko 400 osób odwiedziło Urząd Patentowy RP jako uczestnika ogólnopolskiej akcji „Noc Muzeów” przeprowadzonej 20 maja 2017 r. Inicjatywa pod hasłem „Patent by Night” skierowana była do zainteresowanych problematyką własności intelektualnej oraz najnowszymi technologiami.

więcej »

Spotkania informacyjne dla przedsiębiorców

Zapewnij sobie wsparcie profesjonalnych akredytowanych instytucji otoczenia biznesu z zakresu innowacji! Chroń własność intelektualną! Rozwijaj firmę dzięki nowym technologiom! Przyjdź na spotkania informacyjne dla przedsiębiorców

więcej »

XXVII edycja Konkursu „Teraz Polska” zakończona

W poniedziałek, 29 maja o godz. 18:45 wTeatrze Wielkim – Operze Narodowej w Warszawie odbędzie się Gala wieńcząca XXVII edycję Konkursu „Teraz Polska”. Podczas wydarzenia poznamy tegorocznych Laureatów Godła „Teraz Polska” oraz Konkursu „Wybitny Polak”.

więcej »

Biblioteki XXI w. – partycypacyjne, współtworzone i społecznościowe

W bibliotece nie można spożywać pokarmów. W bibliotece nie można używać telefonów komórkowych. W bibliotece można wypożyczyć drona. W bibliotece można pobrać muzykę tworzoną przez lokalnych artystów. W bibliotece można szyć. Co jeszcze można robić w bibliotekach opartych na społecznej partycypacji i współtworzeniu?

więcej »

Surowce i energia, a gospodarka o obiegu zamkniętym i niskoemisyjna

W gospodarce o obiegu zamkniętym i niskoemisyjnej kluczowe znaczenie mają racjonalne zarządzanie materiałami i efektywność energetyczna. Ich poprawa jest wciąż wyzwaniem dla wielu krajów, w tym Polski przyczyniając się nie tylko do zmniejszenia presji na środowisko, ale i zapewnienia bezpieczeństwa surowcowego i energetycznego.

więcej »

Meet Biotech - Boost Biotech #28 Łódź

Biotechnologu! Zastanawiasz się, jak rozwinąć swoją pasję w firmę? Chcesz zdobywać nowe doświadczenia za granicą? Planujesz włączyć się do organizacji związanych z farmacją? W wolnej chwili planujesz domową produkcję złotego trunku? A może po prostu szukasz inspiracji do rozwoju swojej kariery zawodowej?

więcej »

powrót | do góry | strona główna | mapa serwisu | kalendarium | regulamin serwisu | kontakt
Portal jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

© 2005-2017 Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości