Portal Finanse Firma Klastry Instytucje Promocja Polityka
Newsy
2013/07/16 11:35:26
7. edycja „COLLECTIVE DESIGN”. Spotkajmy się w sercu Gdańska: 15-25 sierpnia 2013.

Zapraszamy wszystkie kreatywne osoby związane z szeroko pojętym designem do wzięcia udziału w 7. edycji projektu „Collective Design”.

Gdański Starter zaprasza twórców związanych z szeroko pojętym designem do wzięcia udziału w siódmej edycji projektu Collective Design. Jest  to inicjatywa  stworzona z myślą o promocji utalentowanych projektantów i  prezentacji ich unikatowych wyrobów szerokiemu gronu odbiorców. Tym razem wydarzenia zbiegnie się z zakończeniem Jarmarku Św. Dominika, który co roku przyciąga do Gdańska tysiące turystów.Partnerem przedsięwzięcia jest Instytut Kultury Miejskiej i właśnie tam będzie miała miejsce ta kilkudniowa ekspozycja.

Poprzednia, szósta edycja Collective Design miała miejsce w maju br., podczas 3. Targów Designu & Aranżacji Wnętrz ABOUT DESIGN w AMBEREXPO i cieszyła się ogromnym zainteresowaniem.

WARUNKI UDZIAŁU:
Twórcy mogą swoje wyroby prezentować bezpłatnie, od czwartku 15 do niedzieli 25 sierpnia, w godzinach 10 – 18 w Gdańsku przy ul.Długi Targ 39/40.

Warunkiem wzięcia udziału jest wypełnienie formularza znajdującego się na stronie: http://kreatywnygdansk.pl/artykuly/7-edycja-collective-design.html

Formularz należy dostarczyć osobiście lub przesłać pocztą na adres gdańskiego Startera.

Na tej samej stronie dostępne są również szczegółowe informacje i regulamin projektu.

Autor:Informacja prasowa 


powrót | do góry | strona główna | kalendarium | regulamin serwisu | pliki cookies | kontakt
Portal jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

© 2005-2018 Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości