Portal Finanse Firma Klastry Instytucje Promocja Polityka
Newsy
2013/07/17 15:02:59
Jak kreatywnie promować miasto i region we współpracy z lokalnymi artystami i twórcami

27 sierpnia 2013 r. w Centrum Przedsiębiorczości Smolna w Warszawie odbędą się warsztaty z zakresu tworzenia i wdrażania planów promocji miast i regionów we współpracy z lokalnymi twórcami.

Praktyczny trening kreatywności zostanie oparty na interaktywnej grze symulacyjnej, w której uczestnicy będą mieli okazję przekuć swoją wiedzę i doświadczenie w nowe, kreatywne koncepty działań.

Wartością dodaną warsztatów będzie moduł poświęcony tworzeniu USP (Unique Selling Proposition), który pomoże uczestnikom usystematyzować nowo powstałe pomysły i przełożyć je na realne działania wykorzystujące kapitał lokalnej społeczności. Stworzenie Planu Rozwoju swojego miasta, bądź regionu pozwoli na bardziej świadome korzystanie z potencjału regionalnych twórców, co przełoży się na bardziej efektywną promocję.

Warsztaty organizowane są w ramach projektu CREATIVE POLAND realizowanego przez: Towarzystwo Amicus, Polskie Stowarzyszenie Doradcze i Konsultingowe oraz Urzędy Miast Warszawy i Łodzi. Projekt współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Program spotkania znaleźć można na stronie: http://www.creativepoland.eu/home/index.php?id=90

Potwierdzenie udziału do dnia 12 sierpnia 2013r. należy przesłać na adres e-mail: zenka.b@creativepoland.eu oraz eganc@um.warszawa.pl.

Autor:Informacja prasowa , Współpraca: Agnieszka Katowicz
powrót | do góry | strona główna | kalendarium | regulamin serwisu | pliki cookies | kontakt
Portal jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

© 2005-2018 Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości