Portal Finanse Firma Klastry Instytucje Promocja Polityka
Newsy
2013/10/15 08:25:41
Sztuka współpracy sektora kreatywnego

Płaszczyzny współpracy i perspektywy funkcjonowania Partnerstwa na rzecz rozwoju polskiego sektora kreatywnego będą tematem konferencji „Sztuka współpracy”, która odbędzie się 25 października w ramach projektu Creative Poland.

Na wielowymiarowy program konferencji złożą się: debata na temat różnorodności sektora kreatywnego i płaszczyzn współpracy, prezentacja działalności Partnerstwa Creative Poland oraz pokazy projektów partnerskich i inicjatyw kreatywnych realizowanych w ramach Creative Poland. Podczas spotkania zostanie również podpisana Partnerstwa na rzecz rozwoju polskiego sektora kreatywnego.

Do udziału w wydarzeniu organizatorzy zapraszają przedstawicieli sektora kreatywnego: twórców indywidualnych, firmy kreatywne, instytucje i organizacje działające w obszarze przemysłów kreatywnych oraz wszystkich tych, którzy chcieliby włączyć się do działań na rzecz rozwoju polskiego sektora kreatywnego.

Konferencja Partnerstwa Creative Poland „Sztuka współpracy” odbędzie się 25 października 2013 r. w godzinach 10.00 –16.00 w SOHO Factory przy ul. Minskiej 25 w Warszawie.

Osoby zainteresowane udziałem w konferencji proszone są o potwierdzenie obecności do dnia 22 października br. na adres eganc@um.warszawa.pl lub zenka.b@creativepoland.eu.

Więcej informacji na temat konferencji znaleźć można na stronie: http://www.creativepoland.eu/home/index.php?id=142

Autor:Agnieszka Katowicz 


powrót | do góry | strona główna | kalendarium | regulamin serwisu | pliki cookies | kontakt
Portal jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

© 2005-2018 Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości