Portal Finanse Firma Klastry Instytucje Promocja Polityka
Newsy
2013/10/18 11:30:41
Zdecyduj się na innowacje!

Prezentacja przedsięwzięć innowacyjnych oraz współpracy ponadnarodowej w obszarach zatrudnienia i integracji społecznej, edukacji i szkolnictwa wyższego, adaptacyjności oraz dobrego rządzenia – to cel konferencji„Zdecyduj się na Innowację!”,która odbędzie się 14 listopada 2013 r. w Warszawie. Konferencja połączona jest z targami wystawienniczymi.

Podczas konferencji zaprezentowane zostaną nowe sposoby rozwiązywania aktualnych problemów szeroko rozumianej polityki społecznej wypracowane w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Realizatorzy projektów omówią specyfikę przykładowych innowacyjnych rozwiązań oraz przedstawią korzyści, jakie można uzyskać z ich zastosowania w praktyce. Program konferencji obejmuje cztery bloki tematyczne: zatrudnienie i integracja społeczna, edukacja i szkolnictwo wyższe, adaptacyjność oraz dobre rządzenie.

Uczestnicy wydarzenia będą mieli także okazję zapoznać się szczegółowo z kilkudziesięcioma rozwiązaniami prezentowanymi na stoiskach wystawienniczych oraz porozmawiać z ich twórcami. Przedsięwzięcia te mogą okazać się przydatne i inspirujące zarówno w działalności przedsiębiorstw jak i instytucji.

Wręczone zostaną także nagrody zwycięzcom konkursu pn. „Regaty Rozwoju: Liderzy Innowacji i Współpracy Ponadnarodowej PO KL”, którego celem było wyłonienie najbardziej innowacyjnych projektów realizowanych w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Konferencja połączona z targami odbędzie się 14 listopada 2013 r. w gmachu Biblioteki Narodowej w Warszawie (al. Niepodległości 213, wejście A).Udział w konferencji jest bezpłatny.

Zgłoszenia na załączonym poniżej formularzu można przesyłać do 5 listopada 2013 r. na adres: konferencja2013@cpe.gov.pl.

Organizatorem wydarzenia jest Krajowa Instytucja Wspomagająca (KIW) - Centrum Projektów Europejskich oraz Ministerstwo Rozwoju Regionalnego.

Więcej informacji o projektach innowacyjnych i współpracy ponadnarodowej PO KL znaleźć można na stronie: www.kiw-pokl.org.pl.

Formularz zgłoszeniowy

Autor:Informacja prasowa , Współpraca: Agnieszka Katowicz
powrót | do góry | strona główna | kalendarium | regulamin serwisu | pliki cookies | kontakt
Portal jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

© 2005-2018 Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości