Portal Finanse Firma Klastry Instytucje Promocja Polityka
Newsy
2013/06/14 08:48:55
Zaproszenie do składania ofert na "Przeprowadzenie oceny zasadniczej projektów zgłoszonych do XVI edycji Konkursu Polski Produkt Przyszłości"

Konkurs Polski Produkt Przyszłości organizowany jest corocznie, począwszy od 1997 roku. Od 2002 roku organizatorem Konkursu jest Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości. Celem Konkursu jest promocja i upowszechnianie osiągnięć twórców innowacyjnych technik i technologii, które mają szansę zaistnieć na rynku polskim. Szczegółowe informacje na temat Konkursu są dostępne na Portalu Innowacji pod adresem www.ppp.pi.gov.pl

Proces oceny projektów zgłoszonych do Konkursu jest dwuetapowy i obejmuje ocenę wstępną oraz ocenę zasadniczą. Ocenie wstępnej poddawane są wszystkie projekty zgłoszone do Konkursu. Każdy projekt oceniany jest przez trzech ekspertów delegowanych przez Zamawiającego.

Następnie Kapituła Konkursu, uwzględniając wyniki oceny wstępnej, wyłania projekty, które zostają dopuszczone do oceny zasadniczej. Na tym etapie każdy projekt jest oceniany przez jednego eksperta zewnętrznego reprezentującego branżę analogiczną do tematyki ocenianego projektu.

W związku z powyższym, pragniemy zaprosić Państwa do realizacji zamówienia związanego z oceną zasadniczą projektów zgłoszonych do tegorocznej edycji Konkursu.

Szczegółowe informacje na temat zamówienia znajdują się w załączonym zaproszeniu do składania ofert.

Jeżeli są Państwo zainteresowani złożeniem oferty, proszę o przesłanie jej:

1. drogą e-mailową na adres konkursppp@parp.gov.pl (otrzymanie oferty zostanie potwierdzone niezwłocznie w e-mailu zwrotnym)

lub

2. w wersji tradycyjnej (papierowej) na adres:

Wojciech Sadowiec

Departament Rozwoju Przedsiębiorczości i Innowacyjności

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości,

ul. Pańska 81/83

00-834 Warszawa

Termin składania ofert upływa 24 czerwca 2013 roku o godz. 12.00.

Więcej informacji:

Zaproszenie do składania ofert

Wzór umowy

Autor:Wojciech Sadowiec 
powrót | do góry | strona główna | kalendarium | regulamin serwisu | pliki cookies | kontakt
Portal jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

© 2005-2018 Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości