Portal Finanse Firma Klastry Instytucje Promocja Polityka
Newsy
2013/04/03 09:25:41
Konkurs "Śląska rzecz"

Już po raz ósmy Zamek Cieszyn, przy wsparciu Design Silesia, organizuje konkurs Śląska Rzecz – regionalny konkurs designu w Polsce, wyróżniający projektantów i projektantki, przedsiębiorstwa, samorządy, instytucje kultury z terenu Śląska, których produkty, projekty graficzne i usługi zostały wdrożone w 2012 roku. Konkurs skierowany jest do wszystkich, którzy dzięki współpracy z projektantami kreują nową jakość produktów i usług na Śląsku. W poprzednich edycjach swoje projekty zgłaszały firmy o bardzo różnych profilach działalności – m.in. producenci mebli, odzieży, sprzętu medycznego, żywności, a także maszyn ciężkich.

Nominowane projekty pokazywane są w całym kraju – zeszłoroczną wystawę pokonkursową można było oglądać w Cieszynie, Katowicach, Dobrodzieniu, Łodzi i Bielsku-Białej, a towarzyszyły jej dwujęzyczne katalogi prezentujące nagrodzonych i wyróżnionych projektantów, firmy oraz organizacje. Zwycięzcy każdej kolejnej edycji dołączają do grona uczestników stałej wystawy „Dizajn po śląsku. Laureaci konkursu Śląska Rzecz”.

Tegoroczni zwycięzcy zostaną ogłoszeni 14 czerwca 2013 roku podczas gali w Zamku Cieszyn, połączonej z otwarciem wystawy pokonkursowej. Zgłoszenia do konkursu przyjmowane są do 30 kwietnia 2013 roku. Formularz zgłoszeniowy znajduje się pod linkiem.

Więcej informacji na temat konkursu: www.slaskarzecz.pl

 

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości jest Patronem wydarzenia

Autor:Zespół Projektowy , Współpraca: Monika Najmoła
powrót | do góry | strona główna | kalendarium | regulamin serwisu | pliki cookies | kontakt
Portal jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

© 2005-2018 Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości