Portal Finanse Firma Klastry Instytucje Promocja Polityka
Newsy
2013/09/02 13:18:56
CREATIVE CAMP. Warsztat dla klastrów i inicjatyw klastrowych

Serdecznie zapraszamy na organizowaną przez Miasto Stołeczne Warszawę sesję networkingową i warsztat poświęcony współpracy klastrowej i idei sieciowania, które odbędą się w dniu 13 września 2013 r. w godzinach 9.00.-17.00. w Centrum Przedsiębiorczości Smolna w Warszawie.

Do udziału w spotkaniu zaprosiliśmy kilkunastu przedstawicieli warszawskich klastrów oraz inicjatyw sieciujących przedsiębiorców sektora kreatywnego. W spotkaniu wezmą udział również podmioty zagraniczne, skupione wokół projektu European Creative Lab.

Spotkanie będzie się składało z dwóch części. W pierwszej proponujemy Państwu prezentację swojej działalności (10-minutowe wystąpienia prezentujące działalność reprezentowanych podmiotów w języku angielskim). W drugiej zapraszamy do udziału w warsztacie z zakresu skutecznego budowania strategii klastrów i inicjatyw klastrowych oraz instrumentów internacjonalizacji prowadzonej działalności. Szkolenie poprowadzą eksperci z MFG Innovation Agency for ICT and Media Baden-Württemberg ze Stuttgardu. Udział w szkoleniu wymaga znajości języka angielskiego.

PROGRAM, 13 września 2013 r., Centrum Przedsiębiorczości Smolna

09.00.-11.30. /// Sesja networkingowa – prezentacja klastrów i inicjatyw klastrowych z Polski i Europy

12.00.-17.00. /// Szkolenie dla klastrów i inicjatyw klastrowych: budowanie strategii & instrumenty internacjonalizacji klastrów i inicjatyw klastrowych

Na Państwa zgłoszenie czekamy do dnia 4 września 2013 r. Potwierdzenia proszę przesyłać na adres: ddobrzynska@um.warszawa.pl

Szczegóły wydarzeń znajdziecie Państwo na stronie www.creatives.waw.pl i profilu https://www.facebook.com/MiesiacKreatywnych.

Autor:Informacja prasowa , Współpraca: Dorota Dobrzyńska


powrót | do góry | strona główna | kalendarium | regulamin serwisu | pliki cookies | kontakt
Portal jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

© 2005-2018 Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości