Portal Finanse Firma Klastry Instytucje Promocja Polityka
Newsy
2015/12/30 08:50:46
Konferencja Next Step Poland

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do udziału  w konferencji Next Step Poland, która odbędzie się 16 stycznia 2016 r. w Cambridge, w Wielkiej Brytanii. 

Tematem przewodnim konferencji będą "Innowacje w Biznesie". Zainspirowany jest on rosnącym zainteresowaniem polskich studentów pracą w branży technologicznej i internetowej oraz rozwojem innowacji w Polsce. W ramach spotkania zaplanowane są między innymi warsztaty, panel dyskusyjny, sesja informacyjna oraz tradycyjna formalna kolacja. 

Konferencja skierowana jest do polskich studentów najlepszych brytyjskich uczelni oraz przedstawicieli firm, instytucji naukowych i rządowych w Polsce. Głównym celem wydarzenia jest pokazanie polskim studentom, że polski rynek pracy i firmy na nim działające, są bardzo rozwinięte i otwarte na zatrudnianie młodych, ambitnych ludzi. Wydarzenie odbędzie się w The Cambridge Union, siedzibie jednego z czołowych stowarzyszeń debatanckich w Europie.

W styczniu 2015 r. odbyła się pierwsza edycja projektu, która okazała się olbrzymim sukcesem. W prezentacjach, spotkaniach networkingowych i warsztatach uczestniczyło ponad 100 polskich studentów, 15 firm i instytucji.

Więcej informacji na temat wydarzenia znajdą Państwo na stronie internetowej www.nextsteppoland.org.

Autor:Informacja prasowa 
powrót | do góry | strona główna | kalendarium | regulamin serwisu | pliki cookies | kontakt
Portal jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

© 2005-2018 Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości