Portal Finanse Firma Klastry Instytucje Promocja Polityka
Newsy
2016/02/11 09:01:00
Środki unijne dla MŚP – jak znaleźć dofinansowanie dla firmy?

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w wydarzeniu „Środki unijne dla MŚP – jak znaleźć dofinansowanie dla firmy?” które zostanie zorganizowana przez Fundację Małych i Średnich Przedsiębiorstw, w dniu 16 lutego br. w Warszawie.

Celem przedsięwzięcia jest umożliwienie przedsiębiorcom samodzielnego znalezienia źródeł dofinansowania projektu i wstępnej oceny, jakie są szanse uzyskania dotacji - bez ponoszenia innych kosztów. Uczestnicy dowiedzą się gdzie szukać informacji o konkursach i na co zwracać uwagę w dokumentacji konkursowej, by ocenić czy konkurs jest odpowiedni dla firmy. Uczestnicy zapoznają się ze strukturą poszczególnych Programów Operacyjnych w Polsce oraz dowiedzą się o kluczowych kryteriach, które należy wziąć pod uwagę przy podejmowaniu decyzji, czy zaangażowanie się w opracowanie wniosku o dofinansowanie projektu jest dobrym pomysłem.

W programie wydarzenia m.in.: przedstawienie podstawowych założeń perspektywy finansowej 2014 – 2020 (Fundusze unijne i ich struktura, Instrumenty finansowe), przedstawienie Programów Operacyjnych dostępnych w Polsce (Programy Krajowe i Regionalne), przedstawienie autorskiego modelu szybkiej weryfikacji możliwości uzyskania dotacji, (W jaki sposób szybko określić, czy i jakie mamy szanse na dofinansowanie?).

Szczegóły: http://www.fund.org.pl/redir,index?wiecej=4738&wiecej_news=1

Autor:Informacja prasowa 
powrót | do góry | strona główna | kalendarium | regulamin serwisu | pliki cookies | kontakt
Portal jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

© 2005-2018 Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości