Portal Finanse Firma Klastry Instytucje Promocja Polityka
Newsy
2012/05/29 09:25:18
Deloitte Technology Fast 50

Trwa do rankingu firm z Europy Środkowej. Deloitte już po raz trzynasty przygotowuje zestawienie, w którym mają szansę zaistnieć najszybciej rozwijające się, wdrażające innowacyjne technologie oraz nie bojące się wyzwań współczesności przedsiębiorstwa. Jak podkreślają pomysłodawcy, Technology Fast 50 to duża szansa na promocję firm z tego regionu Europy na globalnym rynku.

Deloitte do rejestracji zaprasza firmy, które spełniają kilka kryteriów. Przede wszystkim do zestawienia Technology Fast 50 wejdą te przedsiębiorstwa, które opracowują lub wytwarzają autorskie technologie oraz inwestują w prowadzenie prac badawczo-rozwojowych. Drugim kryterium jest niezależność przedsiębiorstwa. Struktura kandydata musi wykluczać udziały większościowe inwestorów strategicznych. Ponadto biorąca udział w konkursie musi mieć siedzibę w jednym z krajów, które są objęte programem.

Innowacyjne firmy, które zdecydują się zgłosić do rankingu mogą liczyć na wiele profitów. Jednym z nich będzie podniesienie wiarygodności firmy na arenie międzynarodowej, co może ułatwić nawiązywanie współpracy z zagranicznymi partnerami, a także wejście na obce rynki ze swoim technologicznie zaawansowanym produktem lub usługą. Technology Fast to także lista firm z Europy Środkowej, które wzajemnie dla siebie mogą stanowić źródło kontaktów biznesowych i cennej wiedzy branżowej.

Ranking Deloitte Technology Fast 50 został objęty honorowym patronatem Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji. firm trwa bezpłatnie do 13 lipca 2012 roku za pośrednictwem formularzy dostępnych na stronie http://www.deloitte.com/fast50ce. Wyniki zostaną opublikowane w październiku 2012 roku. Podobne zestawienia Deloitte prowadzi także dla firm z regionu Azji i PacyfikuAmeryki Północnej oraz Europie. Raporty Technology Fast z ubiegłego roku można pobrać na stronie internetowej Deloitte.

Fot. Smartlink

Autor:Izabela Rutkowska  


powrót | do góry | strona główna | kalendarium | regulamin serwisu | pliki cookies | kontakt
Portal jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

© 2005-2018 Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości