Portal Finanse Firma Klastry Instytucje Promocja Polityka
Newsy
2011/12/12 14:03:55
w Konkursie "Teraz Polska" bez opłat !

Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego zaprasza wszystkich przedsiębiorców - czytelników strony i newslettera PARP - do startu na preferencyjnych warunkach w Konkursie "Teraz Polska"  na Najlepsze Produkty i Usługi. Wszystkie firmy, które do dnia 22 grudnia br. dokonają rejestracji na stronie Fundacji zostaną zwolnione z opłaty rejestracyjnej wysokości 500 zł. (wystarczy w ankiecie rejestracyjnej w polu "Źródło informacji o Konkursie" wpisać PARP).  

W Konkursie "Teraz Polska" rokrocznie wyłaniane są produkty i usługi, które ze względu na wysoki poziom jakości, innowacyjny charakter oraz konkurencyjność stanowią wizytówkę polskiej gospodarki. Potwierdzeniem prestiżu i rangi tego przedsięwzięcia jest  Patronat Honorowy Prezydenta RP, przyznany od samego początku istnienia konkursu.

Nagroda w postaci Godła "Teraz Polska" to dla firmy wyjątkowy promocyjny, cieszący się wysoką rozpoznawalnością i uznaniem wśród konsumentów, którego stosowanie w pozytywny sposób wpływa na firmy oraz konkurencyjność jej oferty.

Obecnie trwa przyjmowanie zgłoszeń do XXII edycji Konkursu "Teraz Polska". Jego formuła jest otwarta – może wziąć w nim udział każda firma, która prowadzi od co najmniej roku działalność gospodarczą i której produkty lub usługi są obecne na rynku polskim przynajmniej  od 6 miesięcy.

 

Przedsiębiorstwa zainteresowane uzyskaniem Godła "Teraz Polska" w najbliższej edycji powinny w pierwszej kolejności zarejestrować się na preferencyjnych warunkach ( do 22 grudnia ) na stronie Fundacji, a następnie do dnia 16 stycznia 2012 roku przesłać do Fundacji Polskiego Godła Promocyjnego wypełniony wniosek weryfikacyjny.

Szczegółowe informacje o Konkursie można uzyskać na stronie www.terazpolska.pl oraz w Fundacji pod numerami telefonów 22 826 01 91, 22 201 26 90.

Autor:Zespół Redakcyjny  


powrót | do góry | strona główna | kalendarium | regulamin serwisu | pliki cookies | kontakt
Portal jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

© 2005-2018 Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości