Portal Finanse Firma Klastry Instytucje Promocja Polityka
Newsy
2017/08/18 08:49:09
INNOWATOR COP

Prezydent Miasta Stalowej Woli Lucjusz Nadbereżny ma zaszczyt zaprosić założycieli i szefów firm do udziału w konkursie INNOWATOR COP. Konkurs odbywa się w ramach Ogólnopolskiego Finału 80. Rocznicy Powstania Centralnego Okręgu Przemysłowego, który będzie miał miejsce w dniach 8-10 września 2017 r. w Stalowej Woli.

 

W imprezach towarzyszących rocznicy powstania COP można odnaleźć liczne analogie do okresu, w którym powstawało to wielkie dzieło odrodzonego państwa polskiego. Przed osiemdziesięcioma laty jego budowę szczególnym patronatem objął ówczesny Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej – Ignacy Mościcki.

Prezydent RP Andrzej Duda objął Honorowy Patronat nad całością uroczystości, w ramach których odbywa się też konkurs INNOWATOR COP.

Centralny Okręg Przemysłowy budowali ludzie wykształceni, uzdolnieni, z głowami pełnymi innowacyjnych pomysłów. W ich sercach szczególne miejsce zajmowała troska o dobro odrodzonej ojczyzny i regionu, w którym przyszło im działać. Również konkurs INNOWATOR COP skierowany jest do przedsiębiorców, firm i organizacji wywodzących się z terenów dawnego Centralnego Okręgu Przemysłowego, wdrażających twórcze rozwiązania oraz mających nowatorskie podejście do biznesu.

Mogą w nim brać udział także twórcy przedsiębiorstw we wczesnej fazie rozwoju, liderzy biznesu, którzy prowadząc efektywną działalność gospodarczą, wykazują jednocześnie wrażliwość na potrzeby lokalnych społeczności i im sprzyjają. Konkurs to doskonała okazja do promocji wartościowych przedsiębiorców i organizacji. Zapraszamy do udziału w konkursowych zmaganiach dla wspólnego uczczenia 80. Rocznicy budowy niezwykłego pomnika polskiej kultury technicznej i prężnego ośrodka przemysłowego.

Statuetkę Innowatora COP przyznawać będzie Kapituła złożona z autorytetów świata biznesu, mediów i polityki.

Zgłoszenia do konkursu INNOWATOR COP należy kierować do Sekretariatu Konkursu: Biuro Obsługi Inwestora i Promocji Gospodarczej, Urząd Miasta Stalowej Woli, ul. Wolności 7, 37-450 Stalowa Wola, tel. 15 847 93 11, 15 643 35 55, 15 643 35 81, e-mail: promocja@stalowawola.pl. składania formularzy aplikacyjnych mija 25 sierpnia 2017 roku.

Formularz aplikacyjny dostępny jest pod adresem: www.stalowawola.pl, oraz www.jubileuszcop.pl. Nagrody i wyróżnienia zostaną przyznane podczas uroczystej Gali Finałowej Obchodów 80. Rocznicy Powstania COP, w dniu 10 września 2017 r. na stadionie MOSiR w Stalowej Woli.

Autor:Informacja prasowa 


powrót | do góry | strona główna | kalendarium | regulamin serwisu | pliki cookies | kontakt
Portal jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

© 2005-2018 Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości