Portal Finanse Firma Klastry Instytucje Promocja Polityka
Newsy
2016/02/12 15:28:37
Znamy animatorów Platform Startowych!

Znamy animatorów Platform Startowych! To długo wyczekiwana przez środowiska startupowe chwila – już niebawem trzy platformy: Hub of Talents koordynowana przez Białostocki Park Naukowo-Technologiczny, TechnoparkBiznesHub pod kierownictwem Kieleckiego Parku Technologicznego oraz Connect zarządzana przez Lubelski Park Naukowo-Technologiczny rozpoczną nabór dla pomysłodawców, którzy chcą rozwijać swój biznes w Polsce Wschodniej. Na pilotaż programu przeznaczono 20 mln euro.

„Platformy startowe dla nowych pomysłów” to jeden z flagowych programów kierowanych do pomysłodawców, które koordynowane są przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości. Jego celem jest stworzenie w makroregionie Polski Wschodniej warunków sprzyjających rozwojowi środowiska startupowego i kształtowaniu ich globalnego potencjału. Jako innowacyjny, w pełni kompleksowy, mechanizm umożliwia nie tylko udzielanie finansowego i pozafinansowego wsparcia,  ale również kształtowanie systemu powiązań start-upów z władzami samorządowymi, doświadczonymi przedsiębiorcami uczelniami, organizacjami pozarządowymi oraz innymi instytucjami z sektora IOB.

Lista zwycięzców (http://popw.parp.gov.pl/lista-projektow/lista-projektow-ktore-zostaly-wybrane-do-dofinansowania-w-ramach-poddzialania-1-1-1-platformy-startowe-dla-nowych-pomyslow-programu-operacyjnego-polska-wschodnia-2014-2020)

Autor:Zespół Redakcyjny  
powrót | do góry | strona główna | kalendarium | regulamin serwisu | pliki cookies | kontakt
Portal jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

© 2005-2018 Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości