Portal Finanse Firma Klastry Instytucje Promocja Polityka
Newsy
2017/11/28 08:36:35
Głos z Krzemowej Doliny. Spotkanie z Martą Zucker

12 grudnia o godzinie 17.00 w miejskim biurze coworkingowym Centroom, odbędzie się spotkanie z Martą Zucker, autorką książek o sukcesie polskich startupów na arenie międzynarodowej. Współpracuje ona ze środowiskiem startupów w Polsce i w Dolinie Krzemowej.

Jeśli należycie do tych odważnych marzycieli, którzy w życiu i w biznesie nie boją się sięgać wysoko – nawet tam, gdzie wcześniej nikt nie dotarł, to macie szansę na ogromy sukces w biznesie. O takich właśnie marzycielach i sukcesach wartych miliony dolarów, opowie Marta Zucker podczas spotkania w Białymstoku, na jakie zapraszają organizatorzy: Białostocki Park Naukowo-Technologiczny, Podlaski Związek Pracodawców i Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości.

I część spotkania upłynie na prezentacji Marty Zucker nt. "Twój startup w Dolinie Krzemowej". Uczestnicy otrzymają wskazówki, które pomogą im lepiej orientować się w drodze ich startupów na szczyt.

II część to czas na dyskusję, pytania i odpowiedzi. Uczestnicy zaproszeni będą do aktywnego włączenia się w luźną rozmowę, której moderatorem będzie Lech Pilarski – redaktor Polskiego Radia Białystok.

Będziemy rozmawiać o tym, czy warto jechać do Doliny Krzemowej i na jakim etapie działalności, jak przygotować się do samego wyjazdu oraz jak stawiać tam swoje pierwsze kroki. Podyskutujemy także o wartościach Doliny Krzemowej, które warto zaszczepić na polskim gruncie - w naszych startupach i organizacjach, o osławionym dolinowym „pay it forward", o uczciwości biznesowej i zaufaniu w biznesie oraz o wzajemnym wsparciu i budowaniu sieci kontaktów.

Partnerem wydarzenia jest księgarnia TaniaKsiazka.pl, fundator książek, które można będzie wygrać podczas wydarzenia.

Udział w spotkaniu jest darmowy, po wcześniejszej rejestracji na stronie: http://bit.ly/TwójStartup

Gdzie: Centroom, ul. Sienkiewicza 9, Białystok

Kiedy: 12.12.2017, w godz. 17.00-18.00

Przeczytaj więcej o Marcie Zucker:

Absolwentka Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu i podyplomowych studiów z zakresu prawa i zarządzania oraz marketingu na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Stypendystka uniwersytetu Eötvös Loránd Egyetem w Budapeszcie.

Autorka książek o sukcesie polskich startupów na arenie międzynarodowej: „Kobiety globalne w świecie start-upów. Rozmowy w Dolinie Krzemowej” PWN, 2016 oraz „Igrzyska talentów w Dolinie Krzemowej. Rozmowy z mistrzami start-upów” PWN, 2015.

Karierę zawodową rozpoczęła w Bukareszcie pracując dla międzynarodowej korporacji, gdzie tworzyła od podstaw rumuński oddział firmy. Od wielu lat związana z firmą konsultingową KarStanS Sp. z o.o., gdzie doradza wielu firmom w prowadzeniu biznesu. Marta jest autorką kilkudziesięciu raportów marketingowych, a także opracowań opisujących procesy prywatyzacji i restrukturyzacji polskich przedsiębiorstw. Przez kilka lat pracowała także w Warszawie, gdzie założyła firmę produkującą reklamy telewizyjne. Doświadczenie nabyte w Warszawie skierowało Martę do Nowego Jorku.

Obecnie współpracuje ze środowiskiem startupów w Polsce i w Dolinie Krzemowej. W Dolinie Krzemowej aktywnie buduje network integrujący polskie środowisko zainteresowane branżą nowych technologii. Marta jest współorganizatorką spotkań społeczności PLUGinSF w San Francisco, której celem jest utworzenie globalnej sieci zrzeszającej Polaków działających w IT i zbudowanie solidnego mostu łączącego Silicon Valley z Polakami rozrzuconymi po całym świecie. Współpracuje także z organizacjami wspierającymi kobiety w podejmowaniu nowych wyzwań.

Mieszka w San Francisco i w Polsce. Przez kilka lat samodzielnie podróżowała po Indiach, Nepalu, Azji Południowo-wschodniej i Nowej Zelandii. Jej najwyższym osiągnięciem górskim jest zdobycie szczytu Pokalde 5806 m n.p.m.

Autor:Informacja prasowa 
powrót | do góry | strona główna | kalendarium | regulamin serwisu | pliki cookies | kontakt
Portal jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

© 2005-2018 Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości