Portal Finanse Firma Klastry Instytucje Promocja Polityka
Newsy
2013/10/09 14:54:52
Inno-Tech Expo - Międzynarodowe Targi Innowacji i Nowych Technologi

Już od 17 do 19 października w Kielach trwać będzie Inno-Tech Expo - Międzynarodowe Targi Innowacji i Nowych Technologi. Dla wystawców i zainteresowanych tą tematyką przygotowane zostały wydarzenia towarzyszące, które pozwolą na jeszcze pełniejsze poznanie niektórych obszarów technologii.

Pierwszego dnia - 17.10 - w czwartek o godzinie 13:00 odbędzie się Demo Day w trakcie którego zaprezentowanuje się 14 projektów. Wśród nich: COPE - (Common Operational Environment), CoSurfing.net, Elektroniczne biuro prasowe, Headcube, Ingini, Kontakt, Leia Display, Silenwise, Scoreit, Swapdjs, Śmieciarka spalająca odpady, Udyssey, Uniwersalny mobilny robot przemysłowy z napędem hybrydowym, Wirtualny lokalny rynek i społeczność.Prezentacje dotyczące tych pomysłów na biznes oglądać będą inwestorzy, uczestnicy targów oraz wszystkie zainteresowane osoby.

Wieczorem organizatorzy zapraszają na KielceCom Future Tech którego partnerem jest Altar. W trakcie spotkania zobaczymy prezentacje dotyczące innowacji czy trendów w inwestowaniu. Agenda przedstawia się następująco:

- "Innowacja - z czym to się je" - Łukasz Bilski, Świętokrzyskie Centrum Innowacji i Transferu Technologii
- "Automatyczny Tłumacz Języka Migowego – projekt badawczy"
Kamil Drabek, Przemek Kuśmierek - Migam.pl
- "Kontakt przez dotyk - nowe możliwości w komunikacji klientów z firmą" - Łukasz Pawlik - Altar
- "Co rozpala wyobraźnię inwestorów branży IT" - Michał Olszewski - LMS Invest
- "Regionalna Strategi Innowacji Województwa Świętokrzyskiego - quo vadis?" Aleksandra Wozniak - Urząd MarszałkowskiWojewództwa Świętokrzyskiego.

Udział w KielceCom jest bezpłatny, obowiązuje tylko na www.kielcecom.pl

Drugiego dnia Inno-Tech Expo – 18.10 zapraszamy na konferencję BizTech – “Biznes a rozwój technologii, a rozwój biznesu”. O godzinie 12:30 zapraszamy tych, którzy wśród prelegentów chcą zobaczyć:

Dariusza Nawojczyka, dyrektora marketingu & PR w Oktawave, który wystąpi z prezentacją pt: „Byli tacy, co w czasach Forda wciąż chcieli jeździć powozami. Czyli o rewolucji chmury obliczeniowej, która zmienia biznes”

Marcina Durak, Project Coordinator w Aduma – który opowie o przestrzeni miejskiej jako naturalnym interfejsie komunikacji biznesu ze społeczeństwem.

Lilianę Poradzińską, Dyrektora Zarządzającego Testility, która wyjaśni jakie daje możliwości, korzyści i ile kosztuje skuteczne testowanie projektów innowacyjnych.

Leszka Siwika, Dyrektora ds. Technologii Mobile Expert, który przedstawi „Współczesne zagrożenia komunikacji mobilnej i sposoby zabezpieczeń. Platforma mySecurePhone - czyli jak skutecznie chronić i zabezpieczać prywatną i słuzbową korespondencje e-mail, komunikację SMSową oraz połączenia głosowe wykonywane przy użyciu smartfonów”.

Aby wziąć udział w konferencji konieczna jest wcześniej : http://www.konferencjabiztech.pl/

Jeśli chcesz wziąć udział w targach Inno-Tech Expo za darmo wystarczy pod tym linkiem http://bit.ly/18Mx82j

Autor:Informacja prasowa , Współpraca: Anita Kijanka


powrót | do góry | strona główna | kalendarium | regulamin serwisu | pliki cookies | kontakt
Portal jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

© 2005-2018 Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości