Portal Finanse Firma Klastry Instytucje Promocja Polityka
Newsy
2017/11/06 13:56:34
TOP DESIGN award 2018:Konkurs na najlepiej zaprojektowany produkt

Dobrze zaprojektowane, funkcjonalne, ergonomiczne i w ciekawej formie – takie są produkty nagrodzone w dotychczasowych konkursach TOP DESIGN award. Podczas jubileuszowej edycji arena DESIGN, która odbędzie się w dniach 6-9 marca 2018r. jury wybierze kolejnych laureatów. Na zgłoszenia konkursowe organizatorzy czekają do 30 listopada br. 

Już po raz dziesiąty na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się arena DESIGN – projekt, którego celem jest promocja i upowszechnianie nowych rozwiązań wzorniczych producentów i projektantów, pogłębienie wiedzy o designie wśród przedsiębiorców, a także wskazanie potrzeby współpracy producenta i projektanta, pozwalającej osiągnąć wysoką pozycję na rynku międzynarodowym.

Od 2009 roku wydarzenie skierowane jest zarówno do producentów, architektów wnętrz, projektantów, jak i do studentów szkół wyższych o profilu artystycznym oraz technicznym. Stałym elementem wydarzenia jest konkurs TOP DESIGN award, w ramach którego jury wybiera i nagradza produkty wyróżniające się pod względem wzornictwa, jakości wykonania oraz funkcjonalności produktów, spełniających normy współczesnego wzornictwa przemysłowego, a także zaspokajających oczekiwania rynku międzynarodowego i tym samym jego ostatecznych odbiorców.

W ciągu 10 lat znakiem TOP DESIGN award odznaczono ponad 60 produktów. Do końca listopada można aplikować do kolejnej edycji konkursu. – Produkty można zgłosić w 16 kategoriach tematycznych. Mogą to być produkty istniejące na rynku nie dłużej niż dwa lata albo takie, które zostaną wprowadzone do produkcji w roku 2018 - mówi dyrektor projektu Małgorzata Czubak. – Obserwujemy dynamiczny rozwój branży. Producenci coraz chętniej współpracują z projektantami, a w efekcie klienci otrzymują produkt wyróżniający się pod wieloma względami: wzorniczo, funkcjonalnie i ergonomicznie.

Wśród dotychczasowych laureatów konkursu znalazły się m.in. takie marki jak: NOTI, FRANKE, VZÓR, MARMITE, VOX, PROFIM, CELFAST, MARBET, FAKRO, HANSGROHE, GROHE POLSKA, MARMORIN, MEBLE VOX, PAGED, SCHATTDECOR, SITAG czy ZELMER.

Szczegółowe informacje dot. konkursu znajdują się na stronie: www.arenadesign.pl

Autor:Informacja prasowa 
powrót | do góry | strona główna | kalendarium | regulamin serwisu | pliki cookies | kontakt
Portal jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

© 2005-2018 Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości