Portal Finanse Firma Klastry Instytucje Promocja Polityka
Newsy
2011/07/19 14:04:18
Źródła finansowania przedsiębiorstwa

Zarówno wdrażanie innowacyjnych rozwiązań jak i samo funkcjonowanie przedsiębiorstw wymaga pozyskania odpowiednich funduszy. Na pytanie jak je zdobyć mają nadzieję odpowiedzieć organizatorzy konferencji „Źródła finansowania przedsiębiorstwa”, która odbędzie się 26 września 2011 w Warszawie. Udział w niej jest bezpłatny, wymagana jest jedynie internetowa rejestracja.

Impreza organizowana przez KS Konferencje ma pozwolić wszystkim uczestnikom zdobyć wiedzę odnośnie wyboru optymalnych źródeł finansowania biznesu. Szczegółowo omówione zostaną liczne formy pozyskiwania środków na działalność gospodarczą i inwestycyjną. Uczestnicy dowiedzą się wiele o tradycyjnych źródłach kapitału, takich jak kredyty, leasing, papierów wartościowych i dotacje UE. Ponad to, przybliżone zostaną nowoczesne, ale nadal mało popularne formy finansowania przedsięwzięć gospodarczych, takie jak finance, fundusze i private equity, forfaiting czy factoring.

Szeroki jest także zakres potencjalnych słuchaczy konferencji. Jest ona skierowana zarówno do kadry kierowniczej dużych przedsiębiorstw, jak i do osób dopiero planujących rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej. Również księgowi i pracownicy działów finansowych odnajdą podczas konferencji interesujące dla siebie tematy. Wreszcie osoby odpowiedzialne za rozwój i inwestycje w swoich firmach powinny podczas wykładów odnaleźć przydatne informacje, bowiem to właśnie odpowiednie finansowanie prorozwojowych przedsięwzięć decyduje bardzo często o ich powodzeniu.

Konferencja odbędzie się w warszawskim Hotelu Courtyard przy ul. Żwirki i Wigury 1, nieopodal lotniska Okęcie. Rozpoczęcie planowane jest na godzinę 9.00, zaś zakończenie na 13.50. W tym czasie wspomniane wcześniej zagadnienia omawiane będą w czasie siedmiu sesji plenarnych. Organizator imprezy gwarantuje uczestnikom bezpłatny udział w wykładach oraz materiały konferencyjne. Aby wziąć udział w konferencji należy zarejestrować się poprzez internetowy formularz dostępny na stronie organizatora.

O finansowaniu działalności innowacyjnej można przeczytać na Portalu Innowacji

Tekst na podstawie strony http://moneycon.pl/zrodla-finansowania-przedsiebiorstwa

Autor:Izabela Rutkowska   , Współpraca: Jakub Staniszewski


powrót | do góry | strona główna | kalendarium | regulamin serwisu | pliki cookies | kontakt
Portal jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

© 2005-2018 Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości