Portal Finanse Firma Klastry Instytucje Promocja Polityka
Newsy
2018/03/08 08:54:34
”Dobry start czyli finansowanie startupów i bezpłatne usługi doradcze

Fundacja Centrum Innowacji FIRE zaprasza do Radomia do udziału w bezpłatnym spotkaniu informacyjno-networkingowym ”Dobry start czyli finansowanie startupów i bezpłatne usługi doradcze”.

Termin: 16 marca (piątek) 2018 r., godz. 11-14

Miejsce: Hotel Gromada, ul. Narutowicza 9, Radom

Wydarzenie jest realizowane w ramach projektu „Centrum Innowacji FIRE dla wczesnej fazy rozwoju przedsiębiorstw”, którego celem jest poprawa warunków do rozwoju mazowieckich przedsiębiorstw poprzez realizowanie przez Fundację specjalistycznych usług doradczych. Usługi doradcze świadczone są bezpłatnie. Ich zakres obejmuje m.in. ocenę potencjału komercyjnego, doradztwo prawne i związane z ochroną własności przemysłowej, ekspertyzy, opinie techniczne, biznes plany oraz audyt technologiczny.

Wydarzenie oraz projekt skierowane są do firm z województwa mazowieckiego działających na rynku nie dłużej niż dwa lata.

Spotkanie odbędzie się w godzinach 11-14. Oprócz informacji na temat projektu przedstawione zostaną także możliwości finansowania rozwoju firm z dotacji unijnych oraz perspektywy wsparcia w ramach ekosystemu start-upowego w Polsce. Ważnym elementem spotkania będzie także możliwość indywidualnych konsultacji oraz networking.

Więcej informacji o projekcie: http://innowacje.org.pl/pl/centrum-innowacji-fire-dla-wczesnej-fazy-rozwoju-przedsiebiorstw/

Zgłoszenia: Wystarczy podać imię i nazwisko oraz nazwę firmy/instytucji i przesłać do 15 marca 2018 r. na e-mail: kontakt@innowacje.org.pl

Kontakt Fundacja Centrum Innowacji FIRE
ul. Glogera 1/27, 02-051 Warszawa
www.innowacje.org.pl
tel.: (22) 658 22 00, kontakt@innowacje.org.pl

Organizator:
Fundacja Centrum Innowacji FIRE jest akredytowanym ośrodkiem innowacji, świadczącym proinnowacyjne usługi dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw od ponad 20 lat. Statutowym zadaniem Fundacji jest działanie na rzecz wspierania przedsiębiorczości, wzrostu innowacyjności i konkurencyjności polskiej gospodarki, pomoc w tworzeniu i rozwoju firm działających w obszarze nowych technologii.

Autor:Informacja prasowa 
powrót | do góry | strona główna | kalendarium | regulamin serwisu | pliki cookies | kontakt
Portal jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

© 2005-2018 Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości