Portal Finanse Firma Klastry Instytucje Promocja Polityka
Newsy
2017/10/24 08:07:28
Polsko-Niemieckie Spotkania B2B dla branży IT/ICT/Industry 4.0

Serdecznie zapraszamy przedsiębiorców z branży IT, innowacyjne startupy, przedstawicieli branż zainteresowanych procesami „digital transformation”, przemysłem 4.0 do udziału w spotkaniach biznesowych oraz business speed-dating w dniach 16 i 17 listopada w Warszawie, organizowanych przez SIBB e.V.oraz Berlin Partner.

W delegacji udział weźmie 14 firm z branży IT / ICT / Digital Transformation / Industry 4.0 oraz  przedstawiciele Targów Berlińskich (Messe Berlin) i organizacji Berlin Partner. Porftolio firm, z pełnym opisem ofert oraz zapotrzebowań znajdą Państwo tutaj. Organizowane spotkania B2B odbędą się w ramach trzech tematycznie profilowanych wydarzeń i będą niepowtarzalną okazją do nawiązania współpracy z niemieckimi partnerami:

- WARSAW INDUSTRY WEEK – spotkanie biznesowe organizowane 16.11.17 (czwartek 11:00 -13:00) w Centrum Targowo- Kongresowym Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie.Zainteresowanych prosimy o zarejestrowanie się i utworzenie profilu na stronie spotkania. Wiodącą tematyką spotkania będzie transformacja produkcji w obszarze „Przemysł 4.0”. w Polsce i Niemczech, dlatego spotkania B2B są idealne firm aktywnych w następujących sektorach:

maszyny i narzędzia / automatyka i robotyka / inżynieria 4.0 i instrumenty przemysłu 4.0 / analiza danych big data oraz technologie „machine learning” / rzeczy (IoT) / oraz rozwiązania IT dla powyższych sektorów

- THE HEART– wieczorem 16.11.17 (godzina 18-22) zapraszamy na Business Meet oraz giełdę kooperacji wraz z kolacją do siedziby The Heart w WarsawSpire. Niemieckie firmy poszukują dystrybutorów na polskim rynku oraz partnerów do rozwoju kontaktów biznesowych - zainteresowanych udziałem w spotkaniu w The Heart prosimy o zarejestrowanie się na stronie spotkania.

Po części oficjalnej odbędzie się kolacja w formie bufetu oraz networkingu z widokiem na Warszawę z 38 piętra. Udział w spotkaniu jest płatny i wynosi 15 Euro / 70 PLN.

- BUSINESS LINK– 17.11.17 (godzina 10-13) zapraszamy firmy IT, startupy z branży High Tech (IoT, Connectivity, Digital Health, AI, VR, Machine Learning) na Business Speed Dating na Stadionie Narodowym. Partnerzy spotkania: Mazowiecki ICT oraz Business Link.
Celem spoktania będzie poznanie potencjalnych partnerów do współpracy przy znalezieniu klientów w Polsce, subcontractingu oraz outsourcingu, rozwoju i testowaniu produktów IT, rozwoju wspólnych rozwiązań UX. SIBB e.V. oraz Berlin Partner przedstawią możliwości rozwoju biznesu w branży IT dla firm i startupów na rynku niemieckim we współpracy w berlińskimi firmami. Firmy zainteresowane udziałem w spotkaniu u Business Speed Dating prosimy o zarejestrowanie się i utworzenie profilu na stronie spotkania

Wyjazd odbywa sie w ramach naszego Projektu LOOKOUT- inicjatywy, która promuje rozwój współpracy międzynarodowej przedsiębiorców z regionu Berlina oraz polskimi ośrodkami branży ICT.

Wiecej informacji na temat delegacji znajdą Państwo na www.sibb.de/BusinessTrip

Autor:Informacja prasowa 


powrót | do góry | strona główna | kalendarium | regulamin serwisu | pliki cookies | kontakt
Portal jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

© 2005-2018 Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości