Portal Finanse Firma Klastry Instytucje Promocja Polityka
Newsy
2017/11/14 09:08:46
Trwają zapisy na trzecią edycję Polish Tech Night w Berlinie!

Trzecia edycja Polish Tech Night odbędzie się 6 grudnia 2017 r. w Berlinie. Polish Tech Night to nie tylko wieczorny event, podczas którego organizatorzy SIBB e.V, SpeedUp Group, Polish Berlin Tech oraz BST Media Solutions zapewniają cenny networking z przedstawicielami polskiej i niemieckiej sceny startupowej. To również możliwość zaprezentowania się polskich startupów na berlińskiej scenie, warsztaty, podczas których można zdobyć wiedzę na temat swoistości niemieckiego rynku oraz zwiedzanie biur coworkingowych.

- Z każdą kolejną edycją Polish Tech Night spotykamy się z coraz większym zainteresowaniem polską sceną startupową, szczególnie ze strony niemieckich inwestorów. Najlepszym tego przykładem jest wsparcie trzeciej edycji wydarzenia przez Sunfish Partners - mówi Ula Lachowicz, założycielka Polish Berlin Tech.

Jak podaje Lachowicz, głównym sponsorem trzeciej edycji nocy polskich technologii jest Sunfish Partners - inwestor z ponad 50-letnim doświadczeniem, który wzniósł na wyżyny takich gigantów jak Rocket Internet, Test IO, Cuandoo i wielu innych. Kolejnym sponsorem z wieloletnią ekspertyzą jest Berliner Volksbank - Polish Desk, obecny na niemieckim rynku od 1946 r. Bez wątpienia polskie startupy dostaną szansę zdobycia wiedzy od najlepszych!

Na wieczornym wydarzeniu uzupełniająco do prezentacji startupów odbędzie się FireChat z ekspertami, podczas którego zostaną poruszone tematy DeepTech. Nazwiska gości zostaną ogłoszone tuż przed eventem, organizatorzy trzymają nas w napięciu!

Zgłoszenia należy składać do 17 listopada 2017 r., do godziny 20:00. (Link do rejestracji.). Podczas składania aplikacji startupy mają trzy opcje do wyboru (wszystkie darmowe):  a)warsztaty b)pitch+warsztaty+tour  c)warsztaty+tour.

     Bezpłatne bilety dla gości są dostępne tutaj

     Więcej informacji na temat poprzednich edycji Polish Tech Night

     o Polish Tech Night (z drugiej edycji, 21.06.2017)

Autor:Informacja prasowa 


powrót | do góry | strona główna | kalendarium | regulamin serwisu | pliki cookies | kontakt
Portal jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

© 2005-2019 Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości