Portal Finanse Firma Klastry Instytucje Promocja Polityka

Bezpłatny warsztat "Standardy Zarządzania Klastrem"

Zapraszamy na jednodniowy, bezpłatny warsztat "Standardy Zarządzania Klastrem". Uczestnicy warsztatu będą mieli okazję:poznać najnowszą wersję STANDARDÓW ZARZĄDZANIA KLASTREM opracowanych przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości oraz dobre praktyki wdrożenia standardów zarządzania ...

więcej »

Urząd Patentowy RP w ekosystemie innowacji – wyniki i perspektywy

W 2016 roku istotną nowością w procedurze rozpatrywania zgłoszeń wynalazków i wzorów użytkowych było wprowadzenie w interesie zgłaszających tzw. wstępnej oceny zgłoszenia dokonywanej jeszcze przed publikacją w Biuletynie Urzędu Patentowego.

więcej »

Jak stworzyć silną markę online? Czas na pierwsze w tym roku Creative Morning!

Styczeń to czas refleksji i podsumowań, także w branży marketingowej. Dlatego tematem spotkania Creative Morning, organizowanego przez Gdański Inkubator Przedsiębiorczości STARTER, będzie sprzedaż internetowa w gorącym okresie grudniowym.

więcej »

Standardy zarządzania klastrem w obszarze “organizacja”

Często w swojej codziennej pracy z klastrami słyszymy pytania: czym tak naprawdę są standardy zarządzania klastrem? W jaki sposób ich wdrożenie przybliży nas do wyznaczonego celu? Co dzięki temu osiągniemy?

więcej »

Trzecie spotkanie pt. IATI Monday Business Meeting (IATI MBM) o tematyce współpraca z Krajowymi Klastrami Kluczowymi

Instytut Autostrada Technologii i Innowacji zaprasza na trzecie spotkanie pt. IATI Monday Business Meeting (IATI MBM) o tematyce współpraca z Krajowymi Klastrami Kluczowymi, które odbędzie się w dniu 23.01.2017 r. w sali konferencyjnej AGH nr 106, paw. A-0, Kraków, al. Mickiewicza 30 w godzinach 12.00-15.00.

więcej »

Dyżur eksperta - Bony na innowacje dla MŚP

W związku ze zbliżającym się zakończeniem naboru wniosków o dofinansowanie realizacji projektów w ramach działania 2.3.2 POIR - Bony na innowacje dla MŚP, zapraszamy do kontaktu z ekspertami PARP, którzy będą odpowiadać na Państwa pytania związane z przygotowaniem projektów i procedurą konkursową.

więcej »

Ciekawy startup: Have Consent

Uzgadnianie treści dokumentów przypomina ping pong i faktycznie tryb recenzji nie jest wystarczający jeśli zmian jest sporo a w proces decyzyjny zaangażowany są nie tylko prawnicy, ale także biznes. HaveConsent proponuje innowacyjne śledzenie zmian w umowie.

więcej »

powrót | do góry | strona główna | mapa serwisu | kalendarium | regulamin serwisu | kontakt
Portal jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

© 2005-2017 Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości