Portal Finanse Firma Klastry Instytucje Promocja Polityka

XXIX Doroczna Konferencja SOOIPP już 23 - 25 maja Puławy/Kazimierz Dolny

W tym roku organizujemy Konferencję razem we współpracy z Puławskim Parkiem Naukowo-Technologicznym. Tematem tegorocznej konferencji, jest „Rozwój firm sektora MSP – metody – instrumenty – rezultaty”. W trakcie obrad chcemy poruszyć zagadnienia związane powstawaniem i rozwojem innowacyjnych przedsiębiorstw.

more »

XXIX doroczna konferencja SOOIPP „Rozwój firm sektora MSP – metody – instrumenty – rezultaty”

23-25 maja 2018 r. w Kazimierzu Dolnym nad Wisłą odbędzie się spotkanie przedstawicieli ośrodków innowacji i przedsiębiorczości, którego celem będzie dyskusja nad aktywnym wsparciem przez nie rozwoju przedsiębiorstw z sektora MSP.

more »

KONKURS DLA FIRM - INNOVATOR MAŁOPOLSKI 12. EDYCJA

Konkurs organizuje Centrum Transferu Technologii Politechnika Krakowska w ramach projektu Enterprise Europe Network przy współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Małopolskiego.

more »

Nowa edycja konkursu dla start-upów z Europy Środkowej

Na początku marca ruszyły zgłoszenia do PowerUp! by InnoEnergy – czwartej edycji największego konkursu dla start-upów z sektora cleantech w Europie Środkowej. Konkurs stwarza ogromną szansę na rozwój biznesu oraz zaistnienie na rynku międzynarodowym.

more »

Business Ideas Competition

EIT Food współorganizuje międzynarodowe bezpłatne warsztaty dla pomysłodawców i starta-up we wczesnej fazie rozwoju. Uczestnicy warsztatów otrzymają wsparcie w wysokości 1000€ (dla zespołu), a najlepsi będą mogli wziąć udział w konkursie ‘Business Ideas Competition’...

more »

Valeo Innovation Challenge: startuje piąta edycja światowego konkursu dla studentów

Rozpoczęła się piąta edycja Valeo Innovation Challenge, światowego konkursu innowacji pod patronatem marki Valeo. Daje ona studentom z całego świata szansę na stworzenie własnego start-upu i rozwijanie innowacyjnych idei. Rejestracja trwa do 30 marca.

more »

X edycja Konkursu Innowator Śląska

Już po raz dziesiąty Górnośląska Agencja Przedsiębiorczości i Rozwoju w ramach projektu „Enterprise Europe Network” ma zaszczyt zaprosić do udziału w konkursie Innowator Śląska! Ideą Konkursu jest poprawa wizerunku regionu poprzez pokazanie dobrych praktyk oraz zachęcanie do poszukiwania nowych rozwiązań technologicznych.

more »

back | top | home | site map | calendar
Portal jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

© 2005-2018 Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości