Portal Finanse Firma Klastry Instytucje Promocja Polityka

Konkurs Berlin Startup Calling 2016

Konkurs skierowany jest do osób z całego świata w wieku 18-30 lat. Prezentację należy złożyć na stronie internetowej platformy do 31 grudnia 2016 roku, wypełniając formularz aplikacyjny. Na najlepszych czekają nagrody o łącznej wartości 15,000 euro.

more »

Proinnowacyjne usługi IOB dla MŚP – spotkanie informacyjne

Zapraszamy w środę, 14 grudnia 2016 r., na spotkanie informacyjne dotyczące wspierania zgłoszonych przez przedsiębiorcę proinnowacyjnych usług doradczych, które będą stymulować proces wdrażania wybranej przez niego innowacji we współpracy z akredytowanym Ośrodkiem Innowacji (poddziałanie 2.3.1 POIR).

more »

Dzień otwarty Domów Pasywnych

Klaster Zrównoważona Infrastruktura, jeden z 16 Krajowych Klastrów Kluczowych w Polsce, zaprasza na dzień otwarty DOMÓW PASYWNYCH, który odbędzie się w Kokotowie koło Krakowa w dniu 10 grudnia 2016r.

more »

Report on Global Entrepreneurship Monitor – Poland 2015

Zapraszamy do lektury najnowszego raportu Global Enterpreneurship Monitor Polska, opracowanego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości we współpracy z Uniwersytetem Ekonomicznym w Katowicach tym razem w angielskiej wersji językowej.

more »

Konferencja "Digital Humanities Centres: Experiences and Perspectives

W dniach 8-9 grudnia 2016 Laboratorium Cyfrowe Humanistyki Uniwersytetu Warszawskiego organizuje międzynarodową konferencję 'Digital Humanities Centres: Experiences and Perspectives'. Wydarzenie odbędzie się w Bibliotece Uniwersyteckiej w Warszawie ((ul. Dobra 56/66).

more »

Transmisja on-line: VI Konferencja Badawcza PARP "Strategiczne projektowanie innowacji w biznesie"

Zapraszamy do udziału w transmisji on-line z VI Konferencji Badawczej PARP "Strategiczne projektowanie innowacji w biznesie". Konferencja Badawcza PARP jest dorocznym spotkaniem przedstawicieli nauki i biznesu, stanowiącym wyjątkową okazję do zapoznania się z aktualnymi trendami i praktykami w obszarze przedsiębiorczości i innowacyjności oraz najnowszymi badaniami Agencji i jej partnerów w obszarze strategii rozwoju biznesu.

more »

Konferencja "Współpraca - Ekspansja - Rozwój"

Jak uniknąć błędów przygotowując się do wyjazdów na imprezy wystawiennicze i targowe? Jak współpracować z partnerami w krajach arabskich? Jak zbudować Strategiczną Agendę Badawczą? Jakie nowoczesne metody rozwoju kompetencji kadry można zastosować w zespole?

more »

back | top | home | site map | calendar
Portal jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

© 2005-2016 Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości