Giełda kooperacyjna na targach POLAGRA FOOD, Poznań, 27 września 2016 r.

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości ma zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w kolejnej edycji międzynarodowej giełdy kooperacyjnej, która odbędzie się 27 września 2016 r. przy okazji Międzynarodowych Targów Wyrobów Spożywczych POLAGRA FOOD w Poznaniu.

more »

IV Targi IT Future Expo - poznaj nowinki i technologie IT. Rozwijaj firmę i wyprzedź konkurencję!

Największa impreza B2B branży informatycznej w Polsce, już 8 Września 2016 na Stadionie PGE Narodowy! Będą Państwo mogli zapoznać się z najnowszymi technologiami, trendami oraz innowacjami informatycznymi na rynku Polskim, jak również zaczerpnąć informacji i opinii o prezentowanych produktach przez ponad 100 firm.

more »

IV Targi IT Future Expo - rozwijaj firmę dzięki nowym technologiom!

IT Future Expo to IV edycja corocznego spotkania B2B, poświęconego trendom, innowacjom technologicznym, jak również najważniejszym wyzwaniom, przed którymi stoi obecnie rynek IT.Idea targów niesie za sobą nową jakość, dającą istotny wpływ zainteresowanego środowiska na kształt i kierunki rozwoju branży.

more »

Nabór wniosków do II Konkursu o status Krajowego Klastra Kluczowego

Ministerstwo Rozwoju informuje, że nabór wniosków w Konkursie o status Krajowego Klastra Kluczowego rozpocznie się w dniu 16 maja 2016 r. o godz. 8.30. Nabór zakończy się 15 lipca 2016 r. o godzinie 16.00.

more »

Bydgoszcz europejską stolicą Design Thinking

Już po raz trzeci Bydgoszcz na cztery czerwcowe dni (22.06 - 26.06) staje się miastem gromadzącym w murach Opery Nova sympatyków, praktyków, ekspertów, przedstawicieli jednostek samorządów lokalnych, regionalnych i rządowych, a także środowiska biznesowe, słowem wszystkich, którzy w Polsce, Europie i świecie pracują i inspirują się metodyką Design Thinking.

more »

Giełda kooperacyjna E2Tech4Cities podczas EU Sustainable Energy Week, 17 czerwca 2016 r., Bruksela

Ośrodek sieci Enterprise Europe Network przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości serdecznie zaprasza firmy działające w branży zrównoważonego budownictwa i energii do udziału w giełdzie kooperacyjnej, która odbędzie się 17 czerwca 2016 r. przy okazji EU Sustainable Energy Week w Brukseli.

more »

ALFA SCHOOL vol. 4 - bezpłatne warsztaty wspierające naukowców w komercjalizacji projektów naukowych

Organizatorzy ALFA SCHOOL nie próżnują i kontynuowana jest raz rozpoczęta misja budowania mostu między nauką a biznesem. Pod koniec kwietnia swoje kompetencje w zakresie komercjalizacji projektów podnosili naukowcy w Krakowie, a już w czerwcu - 16 i 17, szansę na to będą mieć twórcy projektów naukowo - badawczych we Wrocławiu.

more »

back | top | home | site map | calendar
Portal jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

© 2005-2016 Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości