Portal Finanse Firma Klastry Instytucje Promocja Polityka

Konferencja "Digital Humanities Centres: Experiences and Perspectives

W dniach 8-9 grudnia 2016 Laboratorium Cyfrowe Humanistyki Uniwersytetu Warszawskiego organizuje międzynarodową konferencję 'Digital Humanities Centres: Experiences and Perspectives'. Wydarzenie odbędzie się w Bibliotece Uniwersyteckiej w Warszawie ((ul. Dobra 56/66).

more »

Stoisko narodowe na targach SIAL Middle East, 5 - 7 grudnia 2016 r. Abu Dhabi (ZEA)

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza, w imieniu Wydziału Promocji Handlu oraz Inwestycji w Abu Dhabi, do udziału w polskim stoisku informacyjno-promocyjnym podczas targów spożywczych SIAL Middle East, które odbędą się w dniach 5 - 7 grudnia 2016 r. w Abu Dhabi w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

more »

Europejska Konferencja Klastrowa

Dyrekcja Generalna Komisji Europejskiej ds. Rynku Wewnętrznego, Przemysłu, Przedsiębiorczości i MSP organizuje w Brukseli w dniach 30 listopada – 2 grudnia 2016 piątą już Europejską Konferencję Klastrową. Konferencja jest dedykowana przedstawicielom władz szczebla krajowego i regionalnego zajmującym się polityką klastrową oraz praktykom działającym na rzecz klastrów, jak również innym osobom zainteresowanym tą tematyką.

more »

Targi Innowacyjności i Wynalazczości Brussels Innova

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Brukseli i Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zapraszają do udziału w Targach Innowacyjności i Wynalazczości Brussels Innova, które odbędą się w dniach 17-19 listopada 2016 r. w Brukseli.

more »

Festiwal Innowacji i Technologii - Gliwice

Po raz pierwszy w Gliwicach – mieście będącym członkiem Światowego Stowarzyszenia Technopolii (World Technopolis Association) będzie miał miejsce FESTIWAL INNOWACJI i TECHNOLOGII. Wydarzenie obejmuje w tym roku: IV Międzynarodowe Forum Innowacji, Międzynarodowe Targi IT.

more »

Giełda kooperacyjna na Smart City Expo World Congress, 15-17 listopada 2016 r. Barcelona

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości serdecznie zaprasza do udziału w giełdzie kooperacyjnej, która odbędzie się w dniach 15-17 listopada 2016 r. podczas targów Smart City Expo World Congress w Barcelonie.

more »

BeZee – edukacyjne orzeźwienie ponownie w Gdańsku

Światowi eksperci, startupy edukacyjne i merytoryczna dyskusja w gronie ponad 300 nauczycieli, o tym, jak powinny wyglądać współczesne szkoły. To właśnie BeZee – konferencja organizowana przez Gdański Inkubator Przedsiębiorczości STARTER i Miasto Gdańsk, która odbędzie się 15 listopada w Europejskim Centrum Solidarności.

more »

back | top | home | site map | calendar
Portal jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

© 2005-2016 Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości