Portal Finanse Firma Klastry Instytucje Promocja Polityka

V edycja konkursu na krótki film promujący korzyści wynikające z ochrony własności intelektualnej

Urząd Patentowy RP zaprasza do udziału w V edycji konkursu na krótki film promujący korzyści wynikające z ochrony własności intelektualnej. Zgłosić film do konkursu może każdy, niezależnie od wieku, amatorzy i profesjonaliści; wszyscy, którzy w niekonwencjonalny sposób przedstawią w języku filmowym...

more »

Polska na TechCrunch Disrupt w San Francisco, 18-20 września 2017 r.

Polskie startupy reprezentujące sektor ICT będą mogły skorzystać z promocji na stoisku organizowanym przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości podczas najbliższej edycji TechCrunch Disrupt w San Francisco.

more »

Surowce i energia, a gospodarka o obiegu zamkniętym i niskoemisyjna

W gospodarce o obiegu zamkniętym i niskoemisyjnej kluczowe znaczenie mają racjonalne zarządzanie materiałami i efektywność energetyczna. Ich poprawa jest wciąż wyzwaniem dla wielu krajów, w tym Polski przyczyniając się nie tylko do zmniejszenia presji na środowisko, ale i zapewnienia bezpieczeństwa surowcowego i energetycznego.

more »

InnoEnergy otwiera PowerUp! – konkurs dla innowatorów w obszarze energii

InnoEnergy, największy europejski akcelerator projektów w obszarze energii, właśnie uruchomił PowerUp!, konkurs dla start-upów pracujących nad innowacyjnymi rozwiązaniami w tej branży. Dla najbardziej obiecujących przedsiębiorców InnoEnergy proponuje możliwość wzięcia udziału w programie akceleracyjnym Highway, a także nagrody pieniężne.

more »

Giełda kooperacyjna na targach Gamescom, 22-24 sierpnia 2017 r.

Ośrodek Enterprise Europe Network przy PARP zaprasza przedstawicieli firm z branży gamingowej do udziału w międzynarodowej giełdzie kooperacyjnej, która zostanie zorganizowana przy okazji kolejnej edycji największych w Europie targów gier komputerowych Gamescom.

more »

Polskie stoisko na targach Gamescom, 22-24 sierpnia 2017 r.

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza przedstawicieli firm z branży gamingowej do udziału w polskim stoisku informacyjno-promocyjnym podczas kolejnej edycji największych w Europie targów gier komputerowych Gamescom.

more »

Polityka klastrowa – konferencja

30 czerwca 2017 r. Ministerstwo Rozwoju w swojej placówce organizuje konferencje dotyczącą polityki klastrowej i współpracy klastrów w obszarze Grupy Wyszehradzkiej oraz Rumunii, Bułgarii, Chorwacji i Słowenii. Konferencja będzie doskonałą szansą na bliższe poznanie instrumentów dedykowanych, działań administracji publicznej dla klastrów, m.in. w jednym z paneli zostanie przedstawiony projekt ClusterFY.

more »

back | top | home | site map | calendar
Portal jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

© 2005-2017 Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości