Portal Finanse Firma Klastry Instytucje Promocja Polityka

Polskie stoisko narodowe na targach "Mining Week", 27-29 czerwca 2017 r., Karaganda (Kazachstan)

PARP serdecznie zaprasza do udziału w Międzynarodowych Targach Górniczych "MINING WEEK", które odbędą się w dniach 27-29 czerwca 2017 r. w Karagandzie w Kazachstanie. Organizacja polskiego stoiska na ww. targach jest elementem realizowanego przez PARP programu promocji gospodarczej polskiego udziału w Wystawie Astana EXPO 2017.

more »

Tokio: Seminarium promujące polskie technologie IT

Uprzejmie informujemy, iż 16 czerwca 2017 r. Wydział Polityczno-Ekonomiczny oraz Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Tokio planują zorganizować w japońskiej stolicy seminarium promujące polskie technologie IT, które mogłyby znaleźć zastosowanie w sektorze FinTech.

more »

Polskie stoisko na Pioneers Festival w Austrii

Zapraszamy polskie startupy reprezentujące sektor ICT do skorzystania z możliwości promocji na stoisku informacyjno-promocyjnym które zorganizujemy, w ramach Programu Promocji branży IT/ICT na lata 2016-2019 (poddziałanie 3.3.2 Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój), podczas najbliższej edycji Pioneers Festival.

more »

XXVIII jubileuszowa Konferencja SOOIPP OD KRAJOWYCH INNOWACJI DO MIĘDZYNARODOWEJ EKSPANSJI

Tematem przewodnim konferencji będzie efektywne wdrażanie innowacji i stymulowanie internacjonalizacji polskich firm technologicznych oraz młodych firm typu start-up. wydarzenie skupi się na problemach związanych z komercjalizacją wiedzy i technologii, zarówno w odniesieniu do środowiska naukowego jak i biznesu...

more »

Piknik Naukowy w BPN-T w ramach XV edycji PFNiS

Przed nami XV edycja Podlaskiego Festiwalu Nauki i Sztuki, czyli największej w północno- wschodniej Polsce imprezy popularyzującej naukę i sztukę! W ramach wydarzenia zapraszamy 22 maja na Piknik Naukowy do Białostockiego Parku Naukowo- Technologicznego, gdzie na uczestników będzie czekać mnóstwo atrakcji!

more »

20 tysięcy euro i wyjazd do Doliny Krzemowej czekają w Gdańsku na startupy! Trwają zapisy na infoShare Startup Contest

Innowatorzy z całego świata wciąż mogą dołączyć do największej w Europie Środkowo- Wschodniej rywalizacji dla firm. Startup Contest odbędzie się w dniach 17-19 maja w ramach infoShare. Organizatorzy konkursu: Gdański Inkubator Przedsiębiorczości STARTER i Fundacja infoShare przedłużają zapisy na wydarzenie do 13 kwietnia.

more »

Najlepsze startupy powrócą do Gdańska! Trwają zapisy na infoShare Startup Contest

Startupy z całej Europy, 20 tys. euro w gotówce dla zwycięzcy i szansa na pozyskanie nawet do 1 miliona z puli inwestycji! W dniach 17-19 maja w Gdańsku odbędzie się 11. edycja konferencji infoShare.

more »

back | top | home | site map | calendar
Portal jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

© 2005-2017 Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości