Europejska Konferencja Klastrowa

Dyrekcja Generalna Komisji Europejskiej ds. Rynku Wewnętrznego, Przemysłu, Przedsiębiorczości i MSP organizuje w Brukseli w dniach 30 listopada – 2 grudnia 2016 piątą już Europejską Konferencję Klastrową. Konferencja jest dedykowana przedstawicielom władz szczebla krajowego i regionalnego zajmującym się polityką klastrową oraz praktykom działającym na rzecz klastrów, jak również innym osobom zainteresowanym tą tematyką.

more »

Giełda kooperacyjna na Smart City Expo World Congress, 15-17 listopada 2016 r. Barcelona

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości serdecznie zaprasza do udziału w giełdzie kooperacyjnej, która odbędzie się w dniach 15-17 listopada 2016 r. podczas targów Smart City Expo World Congress w Barcelonie.

more »

Giełda kooperacyjna Meet in Italy for Life Science, 26-27 października 2016 r. Rzym

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości serdecznie zaprasza do udziału w giełdzie kooperacyjnej Meet in Italy for Life Science, która odbędzie się w dniach 26-27 października 2016 r. w Rzymie. Giełda kooperacyjna to seria bilateralnych, uprzednio zaaranżowanych 30-minutowych spotkań b2b pomiędzy przedstawicielami firm z różnych krajów działających w tej samej branży ...

more »

Giełda kooperacyjna na IOT Solutions World Congress, 25-26 października 2016 r. Barcelona

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości serdecznie zaprasza do udziału w giełdzie kooperacyjnej, która odbędzie się w dniach 25-26 października 2016 r. podczas targów IOT Solutions World Congress w Barcelonie.

more »

Giełda kooperacyjna na targach POLAGRA FOOD, Poznań, 27 września 2016 r.

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości ma zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w kolejnej edycji międzynarodowej giełdy kooperacyjnej, która odbędzie się 27 września 2016 r. przy okazji Międzynarodowych Targów Wyrobów Spożywczych POLAGRA FOOD w Poznaniu.

more »

Giełda kooperacyjna podczas Horizon 2020 ICT Proposers

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w giełdzie kooperacyjnej podczas Horizon 2020 ICT Proposers' Day 2016. Impreza odbędzie się w dniach 26-27 września 2016 r. w Bratysławie.

more »

Giełda kooperacyjna dla branży budowlanej i pokrewnych na targach FOR ARCH w Czechach

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w 4. edycji międzynarodowej giełdy kooperacyjnej organizowanej w ramach największych targów budowlanych w Czechach pn. FOR ARCH w Pradze. W tym samym czasie odbędą się także salony dla branży HVAC, obróbki drewna, chemicznej...

more »

back | top | home | site map | calendar
Portal jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

© 2005-2016 Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości