Portal Finanse Firma Klastry Instytucje Promocja Polityka
Zaprogramuj Dzień Dziecka! Warsztaty z kodowania w BPN-T

Zaprogramuj Dzień Dziecka! Warsztaty z kodowania w BPN-T

Drodzy Rodzice, zastanawiacie się, jaki prezent dać swoim pociechom w Dniu Dziecka? Co będzie zarówno przyjemne, jak i pożyteczne? Zapiszcie je na warsztaty z programowania, którymi będą się chwalić przed rówieśnikami - stworzą samodzielnie swoją pierwszą grę lub witrynę internetową!

więcej»

„Shape your future” –  Festiwal Sektor 3.0 już 30 i 31 maja

„Shape your future” – Festiwal Sektor 3.0 już 30 i 31 maja

Co oznacza nadchodząca premiera technologii 5G? Jak budować wiarygodność organizacji w dobie „fake news”? W jaki sposób przygotować dobrą kampanię viralową? Jak używać wirtualnej rzeczywistości do pozyskiwania środków na działania?

więcej»

KONKURS YOUNG DESIGN

KONKURS YOUNG DESIGN

To już dziesiąta, jubileuszowa edycja Young Design, jedynego w Polsce konkursu dla młodych projektantów, w którym uczestnicy są oceniani przez przedstawicieli polskiego biznesu. Można w nim nie tylko wygrać 20 000 zł, ale także nawiązać biznesowe kontakty, dzięki którym młodzi projektanci będą mieli szansę rozpocząć karierę w branży wzorniczej.

więcej»

Zdobywaj rynki zagraniczne

Zdobywaj rynki zagraniczne

ZDOBYWAJ RYNKI ZAGRANICZNE - dofinansowanie nawet do 550 tys. zł Przyjdź na spotkania informacyjne dla przedsiębiorców Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości do czerwca prowadzi nabór w ramach działania 1.2. Internacjonalizacja MŚP Programu Operacyjnego Polska Wschodnia (POPW).

więcej»

„Noc Muzeów” w Urzędzie Patentowym RP czyli „Patent by Night”

„Noc Muzeów” w Urzędzie Patentowym RP czyli „Patent by Night”

Blisko 400 osób odwiedziło Urząd Patentowy RP jako uczestnika ogólnopolskiej akcji „Noc Muzeów” przeprowadzonej 20 maja 2017 r. Inicjatywa pod hasłem „Patent by Night” skierowana była do zainteresowanych problematyką własności intelektualnej oraz najnowszymi technologiami.

więcej»

Spotkania informacyjne dla przedsiębiorców

Spotkania informacyjne dla przedsiębiorców

Zapewnij sobie wsparcie profesjonalnych akredytowanych instytucji otoczenia biznesu z zakresu innowacji! Chroń własność intelektualną! Rozwijaj firmę dzięki nowym technologiom! Przyjdź na spotkania informacyjne dla przedsiębiorców

więcej»

XXVII edycja Konkursu „Teraz Polska” zakończona

XXVII edycja Konkursu „Teraz Polska” zakończona

W poniedziałek, 29 maja o godz. 18:45 wTeatrze Wielkim – Operze Narodowej w Warszawie odbędzie się Gala wieńcząca XXVII edycję Konkursu „Teraz Polska”. Podczas wydarzenia poznamy tegorocznych Laureatów Godła „Teraz Polska” oraz Konkursu „Wybitny Polak”.

więcej»powrót | do góry | strona główna | kalendarium | regulamin serwisu | pliki cookies | kontakt
Portal jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

© 2005-2017 Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości