Portal Finanse Firma Klastry Instytucje Promocja Polityka
Newsy
2018/06/29 15:32:35
Portal Innowacji - 3.14159265359 - żegnamy

Szanowni Państwo,

coś się kiedyś zaczyna i coś się kiedyś kończy. Portal Innowacji, utworzony i prowadzony przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości, wystartował na początku grudnia 2005 roku. Wtedy byliśmy jednym z niewielu mediów, które zajęły się tematyką innowacji.  Nazwa serwisu nawiązywała do liczby PI, która cały czas „się rozwija”. I pomimo tego, że teraz nadszedł czas na zakończenie misji Portalu Innowacji to mamy nadzieję, że innowacje w Polsce nadal będą się dynamicznie rozwijać.

Przez 4590 dni staraliśmy się dostarczać Państwu wiarygodnych informacji i wiedzy na temat innowacji, transferu technologii, klastrów, instytucji otoczenia biznesu, programów wsparcia itp. Na stronach Portalu Innowacji ponad 150 autorów opublikowało ponad 6300 informacji, prawie200 artykułów analitycznych, 41 fimów oraz prowadziło 6 działów tematycznych. Wysłaliśmy do Państwa ponad 1300 newsletterów a w naszej bibliotece znalazło się miejsce dla prawie 280 publikacji. Mapa Klastrów, Baza Instytucji Otoczenia Biznesu to narzędzia zawierające informacje na temat oferty kilkuset instytucji wspierających innowacyjność w Polsce.

Dzisiaj dziękujemy Państwu za wspólną „podróż” po fascynującym Świecie innowacji. Równocześnie zachęcamy do odwiedzania strony Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości www.parp.gov.pl oraz strony Startup PFR www.startup.pfr.pl, gdzie znajduje się wiele interesujących informacji na temat innowacji. Mamy nadzieję, że dobrze będą Państwo wspominać Portal Innowacji.

Od tej chwili Portal Innowacji nie będzie dłużej aktualizowany.

Filip Milewski i Krzysztof Buczek

Autor:PARP 
powrót | do góry | strona główna | kalendarium | regulamin serwisu | pliki cookies | kontakt
Portal jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

© 2005-2019 Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości