Portal Finanse Firma Klastry Instytucje Promocja Polityka
Newsy
2018/04/05 09:33:12
„100 lat Ochrony Własności Przemysłowej w Polsce” – konferencja Urzędu Patentowego RP

Urząd Patentowy RP zaprasza do udziału w konferencji organizowanej z okazji Światowego Dnia Własności Intelektualnej „100 lat Ochrony Własności Przemysłowej w Polsce”, która odbędzie się 26 kwietnia 2018 r. w Filharmonii Narodowej w Warszawie ul. Jasna 5, Sala Kameralna, początek obrad o godz 9.00. W załączeniu przekazujemy szczegółowy program wydarzenia.

Konferencja „100 lat Ochrony Własności Przemysłowej w Polsce” będzie poświęcona zarówno historycznym aspektom własności przemysłowej w naszym kraju, jak i perspektywom rozwoju systemu ochrony dóbr niematerialnych w najbliższych latach. Wydarzenie to będzie stanowić także doskonałą okazję do promocji współczesnych polskich osiągnięć w wielu obszarach życia społecznego, w tym szczególnie w dziedzinie techniki oraz wzornictwa przemysłowego. Udział zarówno przedstawicieli sektora nauki, jak i przedsiębiorców pozwoli na wymianę doświadczeń i dobrych praktyk w zakresie różnorodnych aspektów systemu ochrony własności przemysłowej, w tym także sformułowania uwag de lege ferenda dotyczących funkcjonowania i rozwoju tego systemu dla wszystkich przedmiotów własności przemysłowej.

Rejestracja elektroniczna dla uczestników wydarzenia dostępna tutaj.

Wydarzenie to wpisuje się w program jubileuszu 100-lecia ustanowienia Urzędu Patentowego Rzeczypospolitej Polskiej i systemu ochrony własności przemysłowej na ziemiach polskich. Wszystkie inicjatywy realizowane przez Urząd w ramach obchodów jubileuszowych zostały objęte patronatem honorowym Prezydenta RP Andrzeja Dudy.

Autor:Informacja prasowa 
powrót | do góry | strona główna | kalendarium | regulamin serwisu | pliki cookies | kontakt
Portal jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

© 2005-2019 Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości