Portal Finanse Firma Klastry Instytucje Promocja Polityka
Newsy
2014/01/29 10:58:34
Konferencja Kanwa Przedsiębiorczych w Warszawie

6 lutego na Akademii Leona Koźmińskiego odbędzie się czwarta konferencja w ramach projektu Kanwa Przedsiębiorczych. Udział w bezpłatnej konferencji szczególnie rekomendowany jest osobom, które myślą o założeniu start-upu lub rozwinięciu firmy. Zaproszeni prelegenci i trenerzy są praktykami biznesu, którzy pracują m.in. dla Google, Brand24 czy INTERIA.PL. 

Konferencja podzielona jest na trzy moduły: prelekcje, warsztaty oraz sesję networkingową. Wszystkie elementy konferencji są bezpłatne, wymagana jest wyłącznie na https://kanwaprzedsiebiorczych.pl/konferencje. Zaproszeni eksperci podzielą się praktycznymi wskazówkami i wiedzą z zakresu prowadzenia biznesu.

  • Tomasz Czudowski, kierownik produktów brandingowych na CEE, Bliski Wschód i Afrykę w Google,opowie jak wyjść ze swoim biznesem poza granice kraju i rozwijać się na arenie międzynarodowej.
  • Michał Sadowski, CEO Brand24, przybliży ideę i główne zastosowania monitoringu internetu / social media w służbie biznesu. Wskaże trendy i najlepsze praktyki skutecznego wykorzystania narzędzi.
  • Tomasz Makowski, ekspert projektu oraz trener biznesu i NGOs, podpowie jak negocjować w biznesie i w życiu.
  • Michał Smajek, z Semahead Agencja SEM Grupy INTERIA.pl zdradzi, które źródła generują ruch i sprzedaż na stronach.
  • Tomasz Jabłoński, dyrektor AIP przy SGH przytoczy sposoby wsparcia start-upów na przykładzie Ekosystemu Polski Przedsiębiorczej.
  • Piotr Kaczmarek-Kurczak, wykładowca i specjalista w zakresie uruchamiania nowych firm podpowie jak wykorzystać kapitał osobisty przy zakładaniu firmy.
  • Katarzyna Michalik, Katarzyna Banach z Warsawholic opowiedzą o przekuwaniu szczytnej idei w biznesowy.

Podczas konferencji będzie można wziąć udział w badaniu, które pozwoli na lepsze dopasowanie działań, wspierających przedsiębiorczość. Po module prelekcji  odbędą się warsztaty, poprowadzone przez Tomasza Makowskiego, Tomasza Jabłońskiego oraz Grzegorza Byszewskiego, specjalistę ds. social media w INTERIA.PL. Event zakończy sesja networkingowa, podczas której chętni będą mogli podzielić się swoim pomysłem na biznes i poszukać partnerów do jego realizacji.

Bezpłatna na konferencję i warsztaty: https://kanwaprzedsiebiorczych.pl/konferencje

Miejsce konferencji:

Akademia Leona Koźmińskiego

ul. Jagiellońska 59

03-301 Warszawa

Aula główna budynek C

6 lutego 2014 r.

Recepcja: od 8:30 start: 10:00

Poprzednie konferencje odbyły się na Podkarpaciu. W Krośnie Kanwę gościła  Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa (23 stycznia 2014 r.). Przemyska edycja odbyła się na Państwowej Wyższej Szkole Wschodnioeuropejskiej (9 stycznia 2014 r.), a w grudniu 2013 prelekcje odbywały się na Uniwersytecie Rzeszowskim.  Uczestnicy mogli oceniać konferencje i poszczególnych prelegentów. Krośnieńska konferencja została oceniona na 4,68 na 5 punktów (Przemyśl został oceniony na 4,3 a Rzeszów na 4,5). Wśród najlepiej ocenionych ekspertów w Krośnie znaleźli się Karol Wolski (4,8 pkt), Tomasz Makowski (4,7pkt) i Mateusz Tułecki (4,6 pkt).

Po konferencji w Warszawie, Kanwa Przedsiębiorczych przenosi się do Wrocławia.

Mecenasem projektu Kanwa Przedsiębiorczych jest Podkarpacki Bank Spółdzielczy.

Nad planowaniem, wdrożeniem i realizacją projektu czuwa agencja konsultingowo-marketingowa TLConsulting.

O projekcie Kanwa Przedsiębiorczych

Kanwa Przedsiębiorczych to półroczny projekt kierowany do młodych i przyszłych przedsiębiorców.
Nieodłącznym elementem projektu Kanwa Przedsiębiorczych są konferencje w sześciu miastach Polski: Rzeszowie, Przemyślu, Krośnie, Warszawie, Wrocławiu i Krakowie.
W ramach projektu funkcjonuje serwis z artykułami i wskazówkami jak projektować swój biznes www.kanwaprzedsiebiorczych.pl. Od początku grudnia trwa także konkurs, którego głównym celem jest stworzenie biznes modelu, w którym uczestnicy mają rozwiązywać zadania przygotowane przez specjalistów. Kapituła konkursu przyzna dwie nagrody główne, które zwycięzcy będą mogli przeznaczyć na stworzenie lub rozwój biznesu. Łączna pula nagród wynosi 100 000 zł. Mecenasem projektu jest PBSbank.

Szczegółowe informacje o konferencjach i konkursie:

www.kanwaprzedsiebiorczych.pl/konferencje

www.facebook.com/KanwaPrzedsiebiorczych.

Autor:Informacja prasowa , Współpraca: Katarzyna Leszczyńska-Bohdan


powrót | do góry | strona główna | kalendarium | regulamin serwisu | pliki cookies | kontakt
Portal jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

© 2005-2019 Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości